Keystone logo
© BIMM University
London School of Economics and Political Science (LSE)

London School of Economics and Political Science (LSE)

London School of Economics and Political Science (LSE)

Wstęp

London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smarter Creative), jeden z czołowych uniwersytetów nauk społecznych na świecie, stara się ulepszyć społeczeństwo poprzez rozwiązywanie rzeczywistych problemów i zrozumienie przyczyn rzeczy. Korzystając z dynamicznego i zróżnicowanego podejścia do uczenia się, LSE zapewnia najnowocześniejsze badania i współpracuje z renomowanymi ekspertami akademickimi.

Aby rozszerzyć swoją misję i uczynić naukę dostępną dla globalnej publiczności, kursy certyfikacyjne LSE są prezentowane całkowicie online, we współpracy z liderem edukacji cyfrowej GetSmarter, marką 2U, Inc. Programy te prowadzone przez podmiot LSE eksperci i myślący liderzy, upoważniają profesjonalistów i kadrę kierowniczą do podnoszenia swoich umiejętności za pomocą wysoce wspierającej i interaktywnej platformy. Technologia spełnia rygor akademicki w modelu pośredniczonym przez GetSmarter, który zapewnia dostęp do dedykowanego menedżera sukcesu, a także wsparcie techniczne i akademickie przez całą dobę. To spersonalizowane i angażujące podejście pozwala uczyć się we własnym czasie, z dowolnego miejsca na świecie.

„Edukacja online umożliwia London School of Economics and Political Science, aby nasze najnowsze badania w dziedzinie nauk społecznych były dostępne dla jak najszerszego grona odbiorców, w praktycznym formacie, który będzie miał rzeczywiste zastosowanie i będzie miał wpływ”. - profesor Saul Estrin, dyrektor akademicki, internetowe kursy certyfikacyjne, LSE

Przeczytaj więcej na stronie internetowej LSE

Kontakt

+44 2038 568 850

[email protected]

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Holborn

    Houghton Street, WC2A 2AE, Holborn

    pytania