Keystone logo
Loma Linda University School of Medicine

Loma Linda University School of Medicine

Loma Linda University School of Medicine

Wstęp

Od otwarcia w 1909 roku, Loma Linda University's School of Medicine szkoli wykwalifikowanych lekarzy z zaangażowaniem w chrześcijańską służbę. Szkoła zawsze starała się łączyć najlepsze nauki medyczne z troskliwym, chrześcijańskim współczuciem. Studenci Loma Linda są szkoleni w kontekście podkreślającym potrzeby pacjenta i profilaktyczną opiekę, aby zrównoważyć przyszłą chorobę.

Studenci medycyny spędzają pierwsze dwa lata studiując ciężki program nauk ścisłych zrównoważony pracą klasową z ludzkich zachowań, religii i etyki. Jako młodzi studenci spędzają czas na rotacji klinicznej i nauczaniu z zakresu medycyny rodzinnej, ginekologii i położnictwa, medycyny, pediatrii, psychiatrii, radiologii i chirurgii. Seniorzy przechodzą przez zaawansowane szkolenie z medycyny i chirurgii i kończą studia po czterech miesiącach zajęć do wyboru.

Studenci medycyny Loma Linda mają wyjątkową możliwość wykorzystania swoich umiejętności w doskonaleniu człowieka. Większość studentów medycyny uczestniczy w dwóch bardzo popularnych programach uniwersyteckich: Social Action Community Health System i Students for International Mission Service. W każdym z nich pomagają zapewnić opiekę medyczną osobom o niższych dochodach i innym osobom, które nie mają dostępu do podstawowej opieki medycznej.

Lokalizacje

  • Loma Linda

    Campus Street,11175, 92350, Loma Linda

    pytania