Keystone logo
Loma Linda University

Loma Linda University

Loma Linda University

Wstęp

Loma Linda University jest organizacją Adwentystów Dnia Siódmego z ponad 4400 studentami w Południowej Kalifornii. Osiem szkół tworzy organizację Uczelni.

Dzielimy nasz kampus z sześcioma szpitalami, w których studenci przechodzą praktyczne szkolenie. Ponad 100 programów jest oferowanych przez szkoły pokrewnych zawodów zdrowotnych, zdrowia behawioralnego, stomatologii, medycyny, pielęgniarstwa, farmacji, zdrowia publicznego i religii. Oferowane programy nauczania obejmują zarówno świadectwa ukończenia, jak i stopień naukowy doktora nauk humanistycznych oraz stopień doktora zawodowego. Ponadto Loma Linda University oferuje również kilka programów nauczania na odległość.

Studenci z ponad 80 krajów na całym świecie i praktycznie każdego stanu w kraju są reprezentowani w organizacji studenckiej Loma Linda University .

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Loma Linda

    Campus Street,11175, 92350, Loma Linda

    pytania