Keystone logo
Loma Linda University School of Public Health

Loma Linda University School of Public Health

Loma Linda University School of Public Health

Wstęp

Loma Linda University School of Public Health przygotowuje swoich studentów do nagradzania publicznej opieki zdrowotnej w coraz bardziej zmieniającym się systemie opieki zdrowotnej. Oferujemy 12 programów studiów w zakresie zdrowia publicznego na poziomie magisterskim i doktoranckim. Szkoła Zdrowia Publicznego oferuje również stopnie MPH i DrPH online.

Tworzymy doświadczenia edukacyjne dla każdego pokolenia. Przekładamy naukowe odkrycia na działanie, poprawiamy zdrowie, szerzymy nadzieję i promujemy pełnię naszego sąsiedztwa w Twoim.

Rozwijamy się w mentalności ciągłej kreatywności i eksploracji myśli. Nalegamy na to, aby zdrowie publiczne odniosło sukces i musimy pracować ponad dyscyplinami. Odpowiedzialna innowacja wymaga elastyczności i oceny. Zapewnia wzrost i determinuje wpływ nowych pomysłów. Jesteśmy gotowi podjąć skalkulowane ryzyko i kontynuować nasze najlepsze pomysły. Na każdym poziomie naszej działalności staramy się usprawnić sposób zapisywania się naszych studentów na zajęcia, aby zdefiniować nowe obszary studiów. Rzeczywiście, nasza innowacja jest jednym ze sposobów, w jaki pozostajemy aktualni.

Lokalizacje

  • Loma Linda

    Circle Drive,24951, 92354, Loma Linda

    pytania