Keystone logo
Länsirannikon koulutus Oy WinNova

Länsirannikon koulutus Oy WinNova

Länsirannikon koulutus Oy WinNova

Wstęp

Länsirannikon koulutus Oy WinNova, Pori & Rauma, Finlandia

Pori to dynamiczne nadmorskie miasto. Jego nadrzeczna promenada oferuje nie tylko malownicze widoki, ale także tętniące życiem centrum zaangażowania społeczności i wydarzeń kulturalnych przez cały rok. Dzięki różnorodnym festiwalom i wystawom, Pori obiecuje wzbogacające doświadczenie kulturalne dla każdego wymagającego studenta.

Rauma to urzekające połączenie historii i dziedzictwa. To urocze miasto, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, prezentuje pieczołowicie zachowaną drewnianą architekturę, przywołując poczucie ponadczasowego piękna. W brukowanych uliczkach znajdują się urocze kawiarnie, tętniące życiem rynki i zwarta społeczność, sprzyjająca rozwojowi akademickiemu i wzbogacaniu osobistemu.

Zarówno Pori, jak i Rauma oferują wyjątkowe możliwości doskonałości akademickiej i zanurzenia w kulturze, zapewniając satysfakcjonujące doświadczenie edukacyjne.

Länsirannikon Koulutus Oy WinNova jest dostawcą kształcenia zawodowego na poziomie średnim (VET) dla osób w każdym wieku, w życiu zawodowym lub poza nim. Nasze kwalifikacje odpowiadają poziomom 4-5 EQF.

WinNova oferuje szeroką gamę usług edukacyjnych, kwalifikacji zawodowych i zawodowych oraz kursów krótkoterminowych dla różnych typów klientów w języku fińskim. Działamy w ścisłej i długoterminowej współpracy z firmami i sektorem publicznym.

WinNova ma 5000 studentów i około 600 pracowników (12/2023). W WinNova studiuje około 500 studentów z 50 różnymi językami ojczystymi w różnych programach w języku fińskim.

Międzynarodowe możliwości w WinNova

WinNova jest zaangażowana w kilka projektów finansowanych przez UE. Projekty te prowadzą do nowych metodologii pedagogicznych i innowacji w środowisku uczenia się, a także kompetencji pedagogicznych.

Mobilność pracowników i projekty poszerzają międzynarodową wiedzę i kompetencje wszystkich naszych pracowników. Co roku około 100 pracowników i różnych specjalistów przyjeżdża i wyjeżdża w ramach wymiany.

Stypendia mobilności w ramach programu Erasmus+ umożliwiają studentom wyjazdy na praktyki zagraniczne. Jest to świetny sposób na doskonalenie umiejętności i kompetencji skutecznego radzenia sobie w globalnym świecie i wielokulturowych środowiskach pracy. Co roku na wymianę przyjeżdża i wyjeżdża około 200 studentów.

WinNova otrzymała akredytację Erasmus+ (2021-2027) od Fińskiej Narodowej Agencji Edukacji. Akredytacja Erasmus+ oznacza zapewnione pod względem jakości "członkostwo w programie Erasmus+&rdquo. Akredytowane organizacje wykazały długoterminowy charakter swoich działań i zobowiązały się do przestrzegania standardów jakości programu Erasmus+.

Rekrutacja

 • Musi mieć ukończone 18 lat
 • Wymagane jest ukończenie szkoły średniej
 • Completion of specific prerequisite education related to the chosen program is necessary
 • Social and Health care programs necessitate a police clearance certificate
 • Adequate English proficiency is needed to enroll in the preparatory online language course conducted in English
 • Non-EU applicants are accepted

Lokalizacje

 • Pori

  Tiedepuisto 3, 28600, Pori

 • Rauma

  Suojantie 2, 28600, Rauma

pytania