Keystone logo
Kean University

Kean University

Kean University

Wstęp

Centrum Nauki, Technologii i Matematyki w New Jersey oferuje dynamiczne środowisko dydaktyczne i badawcze poświęcone przygotowaniu nowej generacji innowatorów do udanej kariery zawodowej naukowców, lekarzy i nauczycieli.

W New Jersey Center for Science, Technology and Mathematics łączymy naukę i badania w innowacyjnym programie nauczania z wyróżnieniem, który ma na celu zaszczepienie krytycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów potrzebnych do odniesienia sukcesu w dzisiejszym zaawansowanym naukowo i technologicznie świecie. Dzięki naszej inicjatywie Research First możesz rozpocząć badania z doświadczonym naukowcem wydziałowym na pierwszym roku studiów i nadal zdobywać bezcenne doświadczenie i szkolenia zawodowe przez całą karierę w college'u.

Wybierz spośród wielu innowacyjnych programów licencjackich i magisterskich, aby spełnić Twoje potrzeby i zainteresowania. Każda z tych opcji pozwala na angażowanie się w oryginalne, praktyczne badania i szkolenie na najnowocześniejszych instrumentach pod opieką wydziału.

Lokalizacje

  • Hillside

    North Avenue,215, 07205, Hillside

    pytania