Keystone logo
KPJ Healthcare University College (KPJUC) Magister radiologii
KPJ Healthcare University College (KPJUC)

Magister radiologii

Nilai, Malezja

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Jan 2024

Request tuition fees

Request study format

Wstęp

Program Master of Radiology to trzeci specjalistyczny program medyczny w KPJUC. Ten program jest zatwierdzony przez National Radiology Conjoint Committee, Malezyjską Agencję Kwalifikacyjną (MQA) i Ministerstwo Edukacji. Daje kandydatom możliwość odbycia szkolenia doskonałego radiologa diagnostycznego w 7 akredytowanych szpitalach specjalistycznych KPJ.

Program zapewnia innowacyjny program edukacji oparty na kompetencjach, obejmujący indywidualne praktyki zawodowe, nadzorowane przez grupę oddanych i doświadczonych konsultantów KPJ Radiology. Wydział Lekarski Universiti Kebangsaan Malaysia jest naszym współpracownikiem w projektowaniu programu nauczania i ocenie kompetencji, aby zapewnić wysokiej jakości program szkoleniowy.

Chociaż większość szkoleń będzie prowadzona w Szpitalach Specjalistycznych KPJ, kandydaci będą mieli możliwość uczestniczenia w programach akademickich w Zakładzie Radiologii Centrum Medycznego UKM, szczególnie w pierwszym roku. Szkolenie specjalistyczne niedostępne w Szpitalu Specjalistycznym KPJ odbędzie się w Centrum Medycznym UKM.

O szkole

pytania