Keystone logo
Joyce University of Nursing and Health Sciences

Joyce University of Nursing and Health Sciences

Joyce University of Nursing and Health Sciences

Wstęp

Przygotowujemy naszych studentów do podejmowania wyzwań związanych z dynamiczną, znaczącą karierą, uzbrojeni w pewność siebie i współczucie, aby wywrzeć trwały wpływ na swoich pacjentów i ich społeczności.

Nasza misja

Przygotowanie ludzi do pełnienia funkcji kompetentnych specjalistów, rozwijania kariery zawodowej i uczenia się przez całe życie.

Efekty kształcenia instytucjonalnego

Wszyscy absolwenci są szkoleni w zakresie:

  • Wykorzystaj badania oparte na dowodach w praktyce
  • Służ różnorodnym społecznościom i interesariuszom
  • Wykazać umiejętności uczenia się przez całe życie
  • Występuj jako kompetentni profesjonaliści

Nasza wizja

Dążymy do tworzenia środowisk edukacyjnych, które zmienią życie ludzi, którym służymy, umożliwiając im wywieranie większego pozytywnego wpływu na ich społeczności.

Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna jest tym, czym się zajmujemy

Joyce jest najbardziej znana z edukacji pielęgniarskiej. Oferujemy opiekę pielęgniarską przed i po uzyskaniu licencji Pathways , która ma na celu wspieranie studentów niezależnie od ich lokalizacji i wcześniejszego doświadczenia w college'u. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w pielęgniarstwie, czy chcesz rozwinąć swoją karierę pielęgniarską, możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Nasze zaangażowanie w nauki o zdrowiu wykracza poza pielęgniarstwo. Dzięki naszemu programowi asystenta terapii zajęciowej wspieramy studentów poszukujących znaczącej kariery w terapii zajęciowej.

Joyce to dobrze prosperująca instytucja z tętniącą życiem społecznością edukacyjną złożoną z wybitnych studentów, znakomitych absolwentów i znakomitych wykładowców, którzy są ekspertami merytorycznymi w swoich dziedzinach - wszyscy zaangażowani w opiekę nad studentami, pacjentami i sobą nawzajem.

Jako uczeń Joyce powinieneś spodziewać się wyzwań, wzbogacenia i przemiany. Rzucamy wyzwanie naszym studentom, ponieważ zawody, których szukają, wymagają osób godnych wielkiego zaufania. Wzbogacamy naszych studentów, aby jako absolwenci mogli dalej wzbogacać swoje społeczności. Wreszcie, zgodnie z zasadą Joyce’a, powinieneś działać szybko, nigdy nie rezygnować z jakości i być sztandarem wśród swoich rówieśników.

Lokalizacje

  • Draper

    12257 Business Park Dr, Draper, UT 84020, 84020, Draper

    pytania