Keystone logo
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Wstęp

Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health (BSPH), wiodąca szkoła zdrowia publicznego na świecie, zajmuje się poprawą zdrowia wszystkich ludzi oraz edukacją zróżnicowanej globalnej społeczności naukowców, specjalistów ds. zdrowia publicznego, i inne na stanowiskach mających na celu poprawę zdrowia publicznego.

Nasi studenci, wykładowcy i naukowcy każdego dnia ratują życie. W BSPH będziesz uczyć się wraz z liderami, którzy w ogromnym stopniu przyczyniają się do zdrowia społeczeństwa – lokalnie, w kraju i na całym świecie.

Prowadzeni przez uznanych ekspertów aktywnie działających w terenie, oferujemy studia magisterskie, doktoranckie oraz programy certyfikacyjne, przeznaczone dla pracujących profesjonalistów, zarówno osobiście, jak i online.

Dzięki ponad 80 ośrodkom i instytutom w BSPH studenci mają niezliczone możliwości wyjścia z klasy i do społeczności, aby wprowadzić w życie rozwiązania dotyczące zdrowia publicznego.

Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health to miejsce, w którym zdobędziesz wiedzę o prawdziwym świecie i podsycisz swoją pasję do poprawy zdrowia na wszystkich etapach życia, upewniając się, że okoliczności nie dyktują losu zdrowia.

Dołącz do nas w ochronie zdrowia i ratowaniu życia — miliony na raz. Poproś o informacje o naszych stopniach już dziś.

Referencje studentów

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • USA Online

  USA Online, Stany Zjednoczone

  • Baltimore

   North Wolfe Street,615, 21205, Baltimore

   pytania