Keystone logo
JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

Wstęp

Witamy w Jamk

Nasz uniwersytet nauk stosowanych, położony w środkowej Finlandii, jest częścią większego ośrodka wiedzy, który tworzy kamienie milowe dla lepszego jutra. Istnieje zapotrzebowanie na absolwentów Jamk: mają oni know-how, odpowiednie nastawienie i są dumni ze swoich umiejętności zawodowych. Bycie profesjonalistą oferuje więcej możliwości wyboru w życiu i karierze.

Naładuj swoją kreatywność - tutaj w Jamk. Twoja przyszłość zaczyna się tutaj!

Wybierz własną ścieżkę z sześciu kierunków studiów

Zdobądź praktycznie zorientowany tytuł licencjata lub magistra i rozpocznij własną międzynarodową karierę w Jyväskylä w Finlandii. Studia licencjackie składają się z 210-240 punktów, a ich standardowy czas ukończenia waha się od 3,5 do 4 lat.

Najbliższy termin składania wniosków na studia licencjackie i magisterskie prowadzone w języku angielskim to 8-22 stycznia 2025 r. Nasze kierunki studiów obejmują Business Administration, ICT, Tourism and Hospitality, Social Services and Health Care, Technology and Transport oraz Professional Teacher Education.

Miasto Jyväskylä

Jyväskylä ma cztery piękne pory roku, od ciepłych zielonych lat po rześkie białe zimy. Miasto znajduje się w środkowej Finlandii i jest otoczone licznymi wspaniałymi jeziorami i malowniczą przyrodą. Zarówno Finlandia, jak i Jyväskylä są bezpiecznymi miejscami do nauki i życia. Jyväskylä jest bardzo dynamiczne. Mamy wiele zajęć sportowych i kulturalnych, nie wspominając o restauracjach i kawiarniach!

Zanurz się w możliwości, jakie oferuje Jyväskylä na visitjyvaskyla.fi! !

Statystyka

W JAMK University of Applied Sciences kształcimy ponad 1100 studentów studiów międzynarodowych z ponad 80 krajów. Historii jest tyle, ilu uczniów! Przeczytaj historie studentów i absolwentów na naszej stronie internetowej.

  Funkcje kampusu

  Udogodnienia w JAMK łączą miłą atmosferę z zaawansowaną technologią.

   Rekrutacja

   Kolejny wspólny okres składania wniosków na studia JAMK w języku angielskim przypada w dniach 8–22 stycznia 2025 r. o godzinie 15:00 czasu fińskiego.

   Lokalizacje

   • Jyväskylä

    Main campus: Rajakatu JAMK University of Applied Sciences Rajakatu 35 40200 Jyväskylä, 40200, Jyväskylä

   pytania