Keystone logo
James Madison University MA / Ed.S w poradnictwie klinicznym w zakresie zdrowia psychicznego
James Madison University

MA / Ed.S w poradnictwie klinicznym w zakresie zdrowia psychicznego

Harrisonburg, Stany Zjednoczone

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Wstęp

Jako członkowie programu poradnictwa klinicznego w zakresie zdrowia psychicznego James Madison University , utworzyliśmy własną specjalną społeczność wykładowców, pracowników i studentów. Różnimy się zdolnościami, wiekiem, klasą, płcią, pochodzeniem etnicznym, rasą, religią, orientacją seksualną i miejscem urodzenia, ale podzielamy wspólną wizję realizacji niezwykle ważnej misji i przekształcenia uczniów w skutecznych doradców społecznych. Nasi absolwenci są zaangażowani w świadczenie kompetentnych, opiekuńczych i etycznych usług różnym klientom w agencjach publicznych, programach społecznych i praktykach prywatnych.

Wdrażając nasze zasady w życie, staramy się stworzyć troskliwą społeczność, w której możemy rozwijać się osobiście i rozwijać się zawodowo. Podczas gdy wielu naszych absolwentów pracuje w społecznościach wiejskich w dolinie Shenandoah w Wirginii lub w górach Wirginii Zachodniej, o wiele więcej przeniosło się, aby służyć w innych społecznościach w regionie środkowoatlantyckim iw całym kraju. Zapraszamy naszych studentów do podjęcia przez całe życie podróży odkrywania nowych możliwości, doskonalenia swoich umiejętności i pozostawania świeżymi przez całą karierę. Zachęcamy ich do wzajemnego wspierania się w ogromnym zadaniu ułatwiania procesu zmian w jednostkach, parach, rodzinach, grupach i społecznościach jako licencjonowani zawodowi doradcy. Na koniec wzywamy naszych absolwentów do rozwijania zawodu doradztwa klinicznego w zakresie zdrowia psychicznego poprzez usługi, badania, innowacje, rzecznictwo i szkolenia.

Tytuł magistra (MA) w zakresie edukacji doradców z koncentracją w poradnictwie klinicznym w zakresie zdrowia psychicznego jest przyznawany dopiero po spełnieniu wszystkich wymagań dotyczących wykształcenia specjalistycznego. Program ten zapewnia szkolenia akademickie i stosowane niezbędne dla osób poszukujących pracy jako doradcy w klinikach zdrowia psychicznego, placówkach psychiatrycznych lub w prywatnej praktyce. Program wymaga ukończenia minimum 60 godzin kredytowych.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania