Keystone logo
James Madison University Licencjat z dietetyki
James Madison University

Licencjat z dietetyki

Harrisonburg, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 6434 / per semester

W kampusie

Wstęp

Program przygotuje absolwentów do pracy zespołowej i międzyzawodowej.

W James Madison University Programie Dydaktycznym w Dietetyce (DPD) uczniowie wykorzystują kreatywność do uczenia się na podstawie doświadczeń w klasie, studiów przypadków, aplikacji komputerowych oraz projektów rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Studenci zdobędą doświadczenie badawcze na ostatnim roku. Studenci zdobywają również doświadczenia z życia wzięte poprzez odbycie praktyki w szpitalu obejmującej wszystkie aspekty praktyki dietetycznej.

Jako kierunek dietetyka studenci wypełnią wymagania dotyczące zajęć, aby zostać specjalistą w zakresie dietetyki i będą mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi aspektami tego dynamicznego zawodu. Po ukończeniu programu w zakresie dietetyki studenci powinni zaplanować spełnienie wymagań doświadczenia do uzyskania statusu zarejestrowanego dietetyka poprzez odbycie praktyki dietetycznej (DI). Program Dydaktyczny z Dietetyki (DPD) na UJM posiada akredytację Rady Akredytacyjnej Edukacji w zakresie Żywienia i Dietetyki Akademii Żywienia i Dietetyki.

Studenci będą uczyć się wielu przedmiotów, w tym nauk o żywności i żywieniu, chemii, fizjologii, anatomii i mikrobiologii, które przygotują ich do spełnienia wymagań, aby zostać zarejestrowanym dietetykiem. Zarejestrowani dietetycy pracują w wielu różnych miejscach pracy, w tym w opiece zdrowotnej, biznesie i przemyśle, zdrowiu społecznym/publicznym, edukacji, badaniach, agencjach rządowych i prywatnych praktykach.

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania