Keystone logo
© Domus Academy
Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Wstęp

Istituto Stomatologico Toscano, najlepsze miejsce do nauki

Istituto Stomatologico Toscano , Fundacja Klinicznego, Badawczego i Zaawansowanego Szkolenia w Stomatologii, jest skierowana do dentystów i higienistek stomatologicznych, asystentów dentystycznych i ratowników medycznych, aby szkolić specjalistów w zakresie profilaktyki i leczenia w dziedzinie stomatologii.

Uczenie się przez całe życie, dla każdego, kto pracuje w sektorze zdrowia, ma zasadnicze znaczenie dla nadążania za postępem technologicznym i opracowywaniem bardziej skutecznych i mniej inwazyjnych metod leczenia. To jest właśnie główna misja Istituto Stomatologico Toscano, której specjaliści przekazują studentom i profesjonalistom, którzy chcą nadal rozwijać swoje umiejętności.

Doświadczenie i wysoki poziom lektorów Znaczenie naukowe

Dedykowane placówki edukacyjne Strategiczna lokacja

Istituto Stomatologico Toscano z Lido di Camaiore w prowincji Lucca zajmuje się szkoleniem i rozwojem programów kształcenia ustawicznego dla dentystów, higienistek dentystycznych i asystentów dentystycznych.

Szkoła wyższa jest skierowana zarówno do studentów, którzy uzyskali trzyletnie wykształcenie, jak i do tych, którzy uzyskali tytuł specjalisty lub oldschoolowego magistra, a także do profesjonalistów, którzy chcą wrócić do gry, pogłębić swoje umiejętności i podnieść jakość usług, które oferują swoim pacjentom.

Możesz poprosić o informacje na temat kursów początkowych, procedur rekrutacyjnych i kosztów rejestracji, wysyłając wiadomość. Jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą i udzieli Ci wszystkich potrzebnych informacji.

20Lata formacji

150Zapewnione kursy

3000Uczestnicy

Partner Instytutu

Działalność edukacyjna Instytutu od samego początku była i jest organizowana we współpracy z wieloma włoskimi i zagranicznymi uniwersytetami, a obecnie opiera się na przeważającej współpracy z Międzynarodowym Uniwersytetem Zdrowia i Nauk Medycznych im. Św. Camillusa w Rzymie (UniCamillus).

UniCamillus to nowy uniwersytet poświęcony wyłącznie naukom medycznym i o zdrowiu. Jej powołanie ma charakter międzynarodowy i jest skierowane do studentów włoskich, europejskich i spoza UE, którzy szukają zawodu lekarza i medycyny o globalnym znaczeniu.

Oferta dydaktyczna jest bardzo szeroka i obejmuje praktyczne kursy szkoleniowe dla pacjentów, szkolenia zaawansowane, kursy specjalizacyjne oraz studia magisterskie I i II stopnia trwające jeden lub więcej lat akademickich.

138680_pexels-photo-305565.jpeg

Działania IST

Istituto Stomatologico Toscano reprezentuje w zasadzie podyplomową szkołę stomatologiczną i organizuje uniwersyteckie kursy magisterskie na poziomie I i II, kursy specjalizacyjne, praktyczne kursy szkoleniowe dla pacjentów, a także zaawansowane kursy szkoleniowe.

Wszyscy profesjonaliści posiadają wieloletnie i wykwalifikowane doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu kursów uniwersyteckich, co gwarantuje wysoką jakość nauczania.

Tematy poruszane na kursach IST

Program dydaktyczny zaawansowanych kursów stomatologicznych obejmuje wszystkie dyscypliny stomatologiczne, z udziałem wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, zarówno włoskich, jak i zagranicznych.

Poruszane są wszystkie najciekawsze tematy współczesnej stomatologii, w tym implantologia, chirurgia stomatologiczna, periodontologia, ortodoncja, stomatologia estetyczna, prawnicza, zachowawcza, laser w implantologii, higiena jamy ustnej, specjalne leczenie pacjentów, implantologia wspomagana komputerowo, implantologia wspomagana komputerowo , regeneracyjna i rekonstrukcyjna chirurgia stomatologiczna oraz metodyka badań.

Kształcenie ustawiczne dla dentystów

Każdy, kto pracuje w służbie zdrowia, musi przejść kursy odświeżające w celu ustawicznego szkolenia zawodowego. Studia te dają specjalistom możliwość ciągłego odnawiania wiedzy, odkrywania najnowszych innowacji technologicznych i oferowania lepszej obsługi wszystkim pacjentom.

W dziedzinie stomatologii IST od ponad dziesięciu lat oferuje umiejętności i doświadczenie naszych wysoko wykwalifikowanych nauczycieli. Skontaktuj się z IST za pośrednictwem formularza kontaktowego, aby uzyskać dodatkowe informacje.

doctor, medical, medicine

Międzynarodowy Uniwersytet Zdrowia i Nauk Medycznych św. Camillusa w Rzymie (UniCamillus)

Uniwersytet poświęcony wyłącznie zdrowiu i naukom medycznym

Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus) - uniwersytet poświęcony wyłącznie zdrowiu i naukom medycznym. UniCamillus otrzymał zatwierdzenie Regulaminu Uniwersyteckiego i Rozporządzeń dydaktycznych 20 czerwca 2017 roku przez CUN (Włoska Narodowa Rada Uniwersytecka) oraz akredytację ANVUR (Włoskiej Narodowej Agencji Oceny Uniwersytetów i Badań) 5 września 2017.

W dniu 28 listopada 2017 r.Ministerstwo Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań podpisało Dekret ustanawiający Uniwersytet, zarejestrowany później w Trybunale Obrachunkowym i opublikowany we włoskim Dzienniku Ustaw nr. 3 z 4 stycznia 2018 r.

Misja

Międzynarodowy Uniwersytet Zdrowia i Nauk Medycznych Saint Camillus (UniCamillus) przyjmuje studentów z całego świata i szkoli ich, aby stali się lekarzami lub pracownikami służby zdrowia wszechstronnymi i skoncentrowanymi również na chorobach krajów upośledzonych.

Z tego powodu Uniwersytet skierowany jest w szczególności do studentów z UE i spoza UE, którzy wykazują humanitarne, naukowe i zawodowe zainteresowanie problemami zdrowotnymi dotykającymi zwłaszcza kraje rozwijające się. Absolwenci UniCamillus zawsze będą pamiętać o wartościach humanitarnych nabytych w toku studiów, a zwłaszcza o godności pacjenta, z własną wrażliwością traktowanego jako człowiek. Uniwersytet jest świecki i przyjmuje studentów wszystkich wyznań.

Misję Uniwersytetu inspiruje Camillus De Lellis: u schyłku XVI wieku w istotny sposób przyczynił się do zdefiniowania kryteriów i organizacji sprawnego systemu opieki zdrowotnej, opracowując i wdrażając pierwszą nowoczesną procedurę opieki szpitalnej, ustanawiając podstawowe zasady szacunku i godności pacjenta.

Cele edukacyjne

Program edukacyjny ma na celu przeszkolenie lekarzy i pracowników służby zdrowia zdolnych do działania na światowym poziomie w celu zaspokojenia potrzeb zdrowotnych również w krajach nieuprzywilejowanych. Zgodnie z misją humanitarną UniCamillus, w trakcie ścieżki studiów kładzie się nacisk na wzajemne powiązania istniejące między treściami nauk podstawowych i klinicznych, ze szczególnym uwzględnieniem interdyscyplinarności medycyny.

Zgodnie z międzynarodowym wymiarem Uczelni wiele kierunków studiów jest prowadzonych w języku angielskim. Dostępne są narzędzia edukacyjne i programy wspierające, które pomagają uczniom podnosić znajomość języka angielskiego na kursach, aż do osiągnięcia poziomu niezbędnego do korzystania z kwalifikacji w większości krajów świata bez żadnej bariery językowej.

Lokalizacje

  • Lido di Camaiore

    Lido di Camaiore, Camaiore, Lucca, Tuscany (Italy), , Lido di Camaiore

  • La Spezia

    La Spezia, Włochy

    pytania