Keystone logo
Imperial College London MEng w bioinżynierii molekularnej
Imperial College London

MEng w bioinżynierii molekularnej

London, Wielka Brytania

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9250 / per year *

W kampusie

* studenci z kraju i UE rocznie - studenci z zagranicy i wyspiarzy rocznie; 31 750

Wstęp

Bioinżynieria molekularna rozważa, w jaki sposób możemy zaprojektować systemy biologiczne, aby stawić czoła wyzwaniom związanym ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Dzięki temu kursowi rozwiniesz wiedzę naukową i wiedzę laboratoryjną naukowca przyrodniczego z wiedzą techniczną i umiejętnościami rozwiązywania problemów inżyniera. Dzięki tej wyjątkowej kombinacji umiejętności będziesz dobrze przygotowany do stawienia czoła globalnym wyzwaniom dzisiejszych czasów: programom zdrowia i dobrego samopoczucia, medycynie spersonalizowanej i nowym branżom technologii biomedycznych.

Śledzisz Pathway podstawowych modułów w pierwszym i drugim roku. Moduły te mają na celu zbudowanie szerokiego zakresu podstawowej wiedzy inżynierskiej i inżynierii biomedycznej, a także specjalistycznego zrozumienia procesów biochemicznych, fizjologicznych i biologicznych.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania