Keystone logo
Idaho State University College of Nursing

Idaho State University College of Nursing

Idaho State University College of Nursing

Wstęp

Wydział w School of Nursing podpisuje się pod wspólną filozofią dotyczącą istot ludzkich, pielęgniarstwa i edukacji pielęgniarskiej, która obejmuje zarówno programy licencjackie, jak i magisterskie. Wydział stara się być liderami i wizjonerami w swoich rolach jako pielęgniarki edukatorskie, konsumenci i rzecznicy konsumentów opieki zdrowotnej i pracowników służby zdrowia.

Wykorzystywanie wiedzy pielęgniarskiej jest głównym celem programu studiów licencjackich w rozwoju praktyków na poziomie początkującym. Program studiów licencjackich przygotowuje absolwentów do sprostania obecnym i pojawiającym się problemom zdrowotnym społeczności na poziomie lokalnym i globalnym. W trakcie rozwoju roli zawodowej uczniowie uczą się postrzegać odbiorców opieki pielęgniarskiej jako jednostki, rodziny, grupy lub społeczności w kontekście kulturowym i środowiskowym. Rozmieszczenie ludności i geograficzny charakter Idaho nakazują absolwentom biegłość w pielęgniarstwie wiejskim i przygranicznym.

Edukacja podyplomowa opiera się na kształceniu licencjackim. Studenci są przygotowani do podejmowania zaawansowanych ról praktycznych poprzez rozwijanie wiedzy pielęgniarskiej poprzez badania, teorię i praktykę. Na poziomie magisterskim wykładowcy i studenci przyczyniają się do stosowania i opracowywania teorii pielęgniarskich w celu opisywania, wyjaśniania, przewidywania i rozumienia zjawisk pielęgniarskich. Kształcenie absolwentów ułatwia środowisko uczenia się, w którym uczniowie mogą budować własną integrację wiedzy na poziomie zaawansowanym. Zaawansowane pielęgniarki praktykujące rozwijają szeroką wiedzę i doświadczenie, aby ułatwić lub zapewnić spersonalizowaną, holistyczną opiekę zdrowotną klientom przez całe życie w różnych warunkach, z naciskiem na praktykę wiejską.

Lokalizacje

 • Pocatello

  South 8th Avenue,921, 83209, Pocatello

  • Idaho Falls

   Science Center Drive,1784, 83402, Idaho Falls

   pytania