Keystone logo
Holistic Arts Institute

Holistic Arts Institute

Holistic Arts Institute

Wstęp

W Holistic Arts Institute naszą misją jest zapewnienie wszechstronnych, ale przystępnych cenowo, holistycznych kursów i programów zdrowotnych na odległość dla dorosłych uczących się z prawdziwym pragnieniem odkrycia i zbadania wymiaru całości - ciała, umysłu i ducha - w sobie.

W Holistic Arts Institute uważamy, że studenci, którzy mogą wykazać chęć, samodyscyplinę i motywację do uczenia się poprzez samodzielną naukę, z pewnością zasługują na możliwość uczenia się. Niezależnie od tego, czy masz osiemnaście czy osiemdziesiąt osiem lat, jesteś absolwentem liceum, doktoratem, gospodynią domową czy lekarzem, nasze drzwi są otwarte.

Ponieważ typowy uczeń Holistic Arts Institute to osoba dorosła z obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi, nasz elastyczny format nauczania działa zgodnie z Twoim własnym harmonogramem. Możesz zapisać się w dowolnym momencie i rozwijać się we własnym tempie, o ile pozwala na to reszta twojego planu życia. Chociaż nauka w HAI odbywa się we własnym tempie, prosimy o ukończenie wszystkich kursów i programów w ciągu dwóch lat od daty pierwszej rejestracji.

Lokalizacje

  • Lincoln

    Holistic Arts Institute, Inc. 1208 Jorgenson Drive Lincoln, CA 95648 USA, , Lincoln

    pytania