Keystone logo
Hochschule Biberach University Of Applied Science

Hochschule Biberach University Of Applied Science

Hochschule Biberach University Of Applied Science

Wstęp

Biberach University - tętniące życiem uniwersytecki w dziedzinie budownictwa, energetyki, biotechnologii i zarządzania przedsiębiorstwem

Tradycyjnie, Szkoła Budownictwa jest Uniwersytet Biberach dla architektury klasycznych dyscyplin i inżynierii lądowej. Specjalna odróżnić te programy studiów: Zarządzanie projektem (budownictwo) oraz Business Administration (Budownictwo i nieruchomości). Kierując się wizją energii HBC rozszerzyła swoją ofertę akademickie w dziedzinie efektywności energetycznej: Kursy energetyki i forma energii młodych specjalistów - inżynierów, jak kupców - dla tego przyszłego zadania. Nacisk w nauczaniu i badaniach naukowych w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Jednocześnie stanowi HBC z biotechnologii to całkowicie nowe podejście. Kursy Pharmaceutical Biotechnology i biotechnologii przemysłowej oferują wykształcenie naukowe, uzupełnione bieżących projektów badawczych.

Akademia Biberach University oferuje kursy podyplomowe w niepełnym wymiarze godzin oraz bogaty Szkoleń i Konferencji program szkolenia zawodowego.

Ogólnopolskie rankingi uczelni świadczą o jakości HBC w nauczaniu i badaniach naukowych: Wielokrotnie otrzymał najwyższe noty HBC!

Jakie dyski Biberach University

Poprzez swoje programy studiów w dziedzinie systemów energetycznych architektury i budownictwa, inżynierii lądowej i klimatu, a także zarządzania i biotechnologii, Biberach Uniwersytet ma naukowych i zarazem praktycznego konfrontacji człowieka, środowiska i energii. Istnienie człowieka jest oparte na obecności energii w różnych formach i ich zastosowania. W szczególności, podstawowe i bezpieczeństwa Potrzeby ludzi w obudowie polowej, zatrudnienia, klimatu i zdrowia są coraz bardziej holistyczne i zdominowana przez racjonalnego i rozsądnego korzystania z energii.

Biberach University rozumie naukowej analizy człowieka i energii jako stałego procesu w regionalnych i globalnych zmian społecznych i nadać im odpowiednie nauczanie oparte oferuje studentom studiów licencjackich i kolejnych. Oferty badań są regularnie oceniane, dostosowany i rozszerzony poprzez, na przykład, Dual modele studyjne. Regionalne i międzynarodowe sieci do uniwersytetów i gospodarki wzmocnić naszą międzynarodową rangę.

Wizja Biberach University można opisać za pomocą następujących zasad:

. 1 Biberach Uniwersytet oznacza innowacyjną, kwalifikacji zawodowych i praktycznej szkolenia inżynierów z najwyższej wydajności, skuteczności i jakości.

. 2 Biberach Uniwersytet obsługiwane z ich oferty szkoleniowej składek do rozwiązywania bieżących problemów energetycznych i klimatycznych.

. 3 Biberach Uniwersytet ma odpowiednią wielkość w celu zapewnienia niezależności, efektywności i atrakcyjności podobni.

. 4 Biberach Uniwersytet działa regionalnym i międzynarodowym, utrzymuje strategiczne sojusze w części z innych uczelni.

. 5 Biberach Uniwersytet jest atrakcyjnym partnerem w zadaniach badawczych, rozwojowych i usługowych dla firm regionalnych i krajowych.

. 6 Uczelnia znajduje się ich względną wagę świadomi szanowanej instytucji edukacyjnej w mieście i dzielnicy Biberach i przyczynia się do ich budowania wizerunku i profilowania przy ul.

Lokalizacje

  • Biberach

    Biberach University of Applied Sciences Karlstrasse 11 , 88400, Biberach

    pytania