Keystone logo
Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Wstęp

Uniwersytet Medycyny i Farmacji „Grigore T. Popa” z Jassy w Rumunii jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych instytucji w kraju, klasyfikowany jako Uniwersytet Zaawansowanych Badań i Edukacji. Priorytetem procesu edukacyjnego jest kształcenie wyjątkowych ekspertów z silnym przygotowaniem teoretycznym i praktycznym, zdolnych do sprostania każdej konkurencji na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Wydział Bioinżynierii Medycznej stale dostosowuje swoje programy edukacyjne do potrzeb rynku pracy. Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na dobrze wyszkolonych specjalistów w dziedzinie pogranicza nauk biomedycznych, Wydział Bioinżynierii Medycznej oferuje partnerstwo, w którym szanse są po stronie tych, którzy wiedzą, jak z niego korzystać. Chcemy, abyś miał odwagę wziąć swoje życie w swoje ręce dzięki mocy bioinżyniera, dzięki umiejętnościom fizjoterapeuty, zaufaniu w umyśle oraz wykształceniu i duchowi, które pozwolą ci wznieść cię na najwyższe szczyty szczęście spełnionych marzeń.

Jako absolwent Fizjoterapii będziesz pracować w zakresie usług medycznych bezpośrednio związanych z rehabilitacją i optymalizacją funkcji pacjenta, dziecka lub osoby dorosłej, aby przyczynić się do jej integracji w określone czynności życiowe.

Fizjoterapeuci ustalają etapy indywidualnych planów terapeutycznych w oparciu o programy ćwiczeń statycznych i dynamicznych, zgodnie z diagnozą kliniczną oraz stosują techniki fizykoterapeutyczne, kinetyczne, wspomagania profilaktycznego i techniki rehabilitacji ruchowej.
Wkrocz do FASCYNUJĄCEGO WSZECHŚWIATA FIZJOTERAPII!
Więcej informacji:
https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/fizjoterapia/

Absolwenci specjalizacji Bioinżynieria pracują w szpitalach, instytutach akademickich, firmach farmaceutycznych, firmach zajmujących się prostytucją i agencjach rządowych.

Specjaliści Bioinżynierii Medycznej pracują ze złożonym sprzętem medycznym, projektują, rozwijają lub testują urządzenia medyczne, aktywnie uczestnicząc wraz z personelem medycznym w odzyskiwaniu pacjentów.

Bioinżynierowie zajmujący się medycyną stosują wiedzę z zakresu biologii, fizyki, wzorów matematycznych i symulacji komputerowej, aby opracować nowe terapie i biotechnologie medyczne.

Spójrz w PRZYSZŁOŚĆ z mocą BIOINŻYNIERA!

Więcej informacji:
https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/biomedical-engineering/

Rankingi

Grigore T. Popa University of Medicine and Pharmacy of Iasi jest jedyną uczelnią medyczną wchodzącą w skład:

- TOP 25 uczelni wykonawczych w publikacjach interdyscyplinarnych U - Multirank 2019

- TOP 50 Times Higher Education Nowa Europa 2018

- TOP 300 razy rankingi wpływu uniwersytetów wyższych 2020

- Top 500 Szanghaj = Inżynieria biomedyczna

- TOP 601+ Times Higher Education Kliniczne, przedkliniczne i zdrowotne 2020

- Zielone rankingi

- QSRanking

Lokalizacje

  • Iași

    Strada Universității,nr. 16, 700115, Iași

pytania