Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Georgia College & State University

Georgia College & State University

Georgia College & State University

Wstęp

Georgia College & State University (GCSU) to czteroletnia uczelnia oferująca studia licencjackie i magisterskie, zlokalizowana w słonecznej południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, wysoko oceniana przez Princeton Review i prestiżowy U.S. News & Report oraz oferująca ponad 40 kierunków studiów. GCSU jest oficjalnym publicznym uniwersytetem sztuk wyzwolonych stanu Georgia. Żaden inny uniwersytet w stanie nie ma takiego oficjalnego oznaczenia.

Termin "sztuki wyzwolone" pochodzi od łacińskich słów oznaczających "hojny/obfity" i "umiejętności/praktyki". Edukacja w zakresie sztuk wyzwolonych zapewnia studentom szeroko zakrojoną edukację, która jest spersonalizowana i "praktyczna". Takie podejście umożliwia studentom

 • Znajdź i podążaj za ich zainteresowaniami i pasjami,
 • Ściśle współpracują ze swoimi profesorami
 • Zdobywają wysokie kwalifikacje w swoich kierunkach, oraz
 • Rozwijać umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i komunikacyjne, a także
 • Kreatywność i zwinność, aby przewodzić, rozwijać się i doskonalić - bez względu na to, co przyniesie przyszłość.

The Princeton Review uznał GCSU za "najlepszą uczelnię" przez 14 kolejnych lat. Prestiżowy U.S. News & Report klasyfikuje GCSU jako numer 3 w publicznym nauczaniu na poziomie licencjackim (południe, ponad 600 uniwersytetów), numer 6 w najlepszych szkołach publicznych (południe) i 16. ogólnie (południe). Magazyn Forbes nazywa GCSU jedną z "najlepszych uczelni w Ameryce".

Położone w słonecznym, cichym, pięknym i historycznym mieście Milledgeville (zaledwie dwie godziny na południe od Atlanty), jedną z cech charakterystycznych GCSU jest celowo niewielki rozmiar klas oraz troskliwa i osobista interakcja między wykładowcami i studentami.

Prawie 7000 studentów uczęszcza do GCSU, w tym prawie 100 studentów zagranicznych z 27 różnych krajów. Klub Międzynarodowy GCSU jest największą i najbardziej aktywną organizacją studencką GCSU. Wybieraj spośród ponad 40 kierunków w dziedzinach, które chcesz studiować i które są poszukiwane przez pracodawców na całym świecie. Od sztuki i nauki, przez biznes i technologię, po edukację i nauki o zdrowiu - GCSU ma to wszystko!

Georgia College & State University jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges do nadawania stopni licencjackich, magisterskich i doktoranckich.

Wizja, wartości & Misja

Od momentu powstania jako ośrodek edukacyjny dla kobiet w 1889 roku, nasza instytucja konsekwentnie jest miejscem docelowym dla studentów, którzy chcą coś zmienić na świecie. Jesteśmy wyznaczonym przez Gruzję publicznym uniwersytetem sztuk wyzwolonych. Co ważniejsze, uczymy każdego studenta, jak się uczyć; i staramy się zaszczepić w nich życiową pasję do nauki, która dobrze służy naszym studentom niezależnie od wybranej przez nich ścieżki kariery. Georgia College & State University znajduje się w Milledgeville, uroczym, tradycyjnym południowym mieście, niecałe dwie godziny jazdy od Atlanty.

Wizja

Georgia College & State University będzie wiodącym w kraju publicznym uniwersytetem sztuk wyzwolonych.

Wartości

Doświadczenie Georgia College, które jest zakorzenione w sztukach wyzwolonych i stanowi podstawę do uczenia się przez całe życie, rozwoju i doskonałości akademickiej, opiera się na tych wspólnych wartościach:

 • Dążenie do wiedzy i prawdy dla dobra publicznego
 • Transformacyjny efekt służby, przywództwa i współpracy w ramach zaangażowanego uczenia się zarówno w klasie, jak i poza nią.
 • Zasady etyczne, w tym uczciwość, altruizm, rozsądek, szacunek i odpowiedzialność w dyskursie i działaniach.
 • Różnorodność i integracja we wszystkich formach.

Misja

Georgia College & State University jest jedynym publicznym uniwersytetem sztuk wyzwolonych w stanie.

Wypełniamy tę misję poprzez zaangażowanie w

 • Rozbudowane doświadczenie edukacyjne
 • Wysoce celowe zaangażowanie
 • Różnorodność i doskonałość sprzyjająca włączeniu społecznemu
 • Przygotowanie do przywództwa

Lokalizacje

 • Milledgeville

  231 W. Hancock Street , 31061, Milledgeville

pytania