Keystone logo
Franklin Pierce University

Franklin Pierce University

Franklin Pierce University

Wstęp

Franklin Pierce to prywatny uniwersytet non-profit z akredytacją regionalną, na którym każdy student ma okazję odkryć swoją pasję i największy potencjał.

Frank S. DiPietro, który założył uczelnię w 1962 roku i był pierwszym prezesem Pierce'a, utrzymywał perspektywę, że „tylko mała uczelnia może zapewnić intymne relacje między uczącymi się a uczącymi”. Ponad pięć dekad później Uniwersytet pozostaje wierny tej wizji. W środowisku, które sprzyja intelektualnej ciekawości i poczuciu miejsca, społeczność pedagogów w Pierce przygotowuje każdego absolwenta do życia po drugiej stronie dyplomu poprzez połączenie spersonalizowanego nauczania oraz uczenia się opartego na doświadczeniu i stosowanym, w tym badań, staży i spółdzielnie.

Poprzez swoje kampusy w Rindge, New Hampshire i Goodyear w Arizonie, a także ośrodki w New Hampshire w Manchesterze i Libanie, Franklin Pierce zapewnia elastyczne opcje nauczania, które służą szerokiemu gronu uczniów. Niezależnie od tego, czy chodzi o kampus, czy przez Internet, studenci mogą podążać tradycyjną ścieżką licencjacką do stopnia stowarzyszonego lub licencjata lub uzyskać zaawansowany tytuł magistra lub doktora.

Lokalizacje

  • Rindge

    University Drive,40, 03461, Rindge

    pytania