Keystone logo
Fanshawe College

Fanshawe College

Fanshawe College

Wstęp

Fanshawe College to duża, finansowana ze środków publicznych uczelnia zlokalizowana w Londynie, Ontario, Kanada – około dwóch godzin jazdy od Toronto i wodospadu Niagara. Jest 21 000 studentów w pełnym wymiarze godzin, w tym ponad 7500 studentów zagranicznych z ponad 100 krajów.

Londyn, Ontario, Kanada

Miasto Londyn liczy około 400 000 mieszkańców, a ponad 500 000 w obszarze metropolitalnym. Jest siedzibą zarówno Fanshawe College , jak i Western University. Londyn ma niesamowitą sztukę, rynki, teatry i życie nocne. Znane jest jako „Leśne Miasto” z ponad 200 parkami i regionem otoczonym największymi słodkowodnymi jeziorami na świecie. Londyn ma międzynarodowe lotnisko i można do niego dojechać samochodem, autobusem Greyhound lub pociągiem VIA. Kanadyjska Komisja ds. UNESCO uznała Londyn za Miasto Muzyki UNESCO.

programy

Fanshawe oferuje ponad 200 programów akademickich, od dwuletnich dyplomów i trzyletnich dyplomów zaawansowanych po programy podyplomowe (jeden rok) i stopnie licencjackie z wyróżnieniem (cztery lata).

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-student

EAP – angielski do celów akademickich

Dla studentów, którzy chcieliby najpierw uczyć się angielskiego, Fanshawe oferuje program EAP (angielski dla celów akademickich). Istnieje dziesięć poziomów w programie EAP, które trwają osiem tygodni. Dostępny jest bezpłatny test praktyczny, dzięki któremu uczniowie mogą ocenić, który poziom ma największy sens.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Absolwenci Fanshawe otrzymują pracę

Według najnowszych wyników badania KPI (Key Performance Indicators), wskaźnik zatrudnienia absolwentów Fanshawe na poziomie 87,6% przekracza średnią prowincji o dwa procent. W ankiecie przeprowadzonej sześć miesięcy po ukończeniu studiów 80,2% absolwentów Fanshawe deklaruje zadowolenie ze swojego wykształcenia, a 94,2% pracodawców jest zadowolonych z umiejętności i wkładu absolwentów Fanshawe.

Dodatki

Wszyscy studenci studiów stacjonarnych w kampusie London Oxford Street otrzymują pełnoetatowy bilet autobusowy LTC, członkostwo w Studenckim Centrum Odnowy Biologicznej oraz ubezpieczenie zdrowotne i dentystyczne za pośrednictwem Morcare. Na Fanshawe działa wiele klubów i drużyn sportowych – dla zawodników i dla kibiców!

Funkcje kampusu

Fanshawe ma kilka kampusów w Londynie: kampus londyński przy Oxford Street, śródmieście Londynu – czyli dwa budynki po drugiej stronie ulicy i Londyn Południowy. Inne lokalizacje to School of Transportation Technology i Norton Wolf School of Aviation and Aerospace Technology, obie zlokalizowane przy Oxford Street, kilka minut od londyńskiego kampusu. Kampusy regionalne znajdują się także w innych pobliskich miastach: St. Thomas, Woodstock i Simcoe.

Studenci zagraniczni mogą mieszkać na terenie kampusu w rezydencji, u rodziny goszczącej w Canadian Homestay Network lub w kwaterach poza kampusem. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej instytutu.

  Rekrutacja

  Zapoznaj się z naszymi Warunkami przyjęcia tutaj: href="https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

  Fanshawe troski

  Fanshawe oferuje pakiet usług przyjazdu o nazwie Fanshawe Cares dla wszystkich nowych studentów z zagranicy. Fanshawe Cares obejmuje:

  • Powitanie na lotnisku prowadzone przez ambasadorów studentów;
  • Transport wahadłowy z lotniska Pearson w Toronto do Londynu w Ontario;
  • Zapewnione zakwaterowanie na dwie noce (w razie potrzeby);
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania i otwarciu rachunku bankowego (w razie potrzeby).

  Ponadto, w ramach programu Fanshawe Cares, Międzynarodowe Centrum organizuje sesję powitalną w każdym semestrze, aby zapoznać Cię z Uczelnią i jej usługami, a także połączyć Cię z innymi studentami z zagranicy.

  Stypendia i Finansowanie

  Fanshawe co roku oferuje 5 milionów dolarów na stypendia, nagrody i stypendia. Istnieją możliwości wyłącznie dla studentów zagranicznych, takie jak stypendia wstępne.

  href="https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

  Życie na kampusie i udogodnienia

  Fanshawe posiada trzypiętrowe Studenckie Centrum Odnowy Biologicznej, które obejmuje w pełni wyposażone Centrum Fitness, przychodnię medyczną, Centrum Wiary i Duchowości, ciche pokoje i wiele innych. Doradcy zawodowi są dostępni dla studentów w dziale ds. zatrudnienia i przedsiębiorczości studentów. Znajduje się tu niedawno odnowiona biblioteka Learning Commons, a Centrum Międzynarodowe pomaga studentom we wszystkim, od obsługi przyjazdów po kwestie imigracyjne, a także oferuje pomoc w wielu językach z elastycznymi terminami spotkań, aby sprostać potrzebom naszych uczniów.

  Studenci powinni skontaktować się ze Związkiem Studentów Fanshawe (FSU), aby uzyskać informacje na temat wielu wydarzeń i klubów. Więcej informacji na temat drużyn uniwersyteckich można znaleźć na stronie internetowej instytutu.

  Londyn, Ontario, Kanada znajduje się dwie godziny od Toronto lub wodospadu Niagara. Istnieje wiele światowej klasy restauracji, centrów handlowych i lokali rozrywkowych. Zimą uczniowie mogą jeździć na nartach lub snowboardzie w Boler Mountain, jeździć na łyżwach w Victoria Park lub Storybook Gardens, a latem w parkach odbywa się wiele festiwali. Londyn oddalony jest o około pół godziny drogi od plaż w Port Stanley i Grand Bend.

  Lokalizacje

  • Simcoe

   Simcoe/Norfolk Regional Campus 634 Ireland Road Simcoe, ON N3Y 4K8 Canada, , Simcoe

   • Woodstock

    Woodstock/Oxford Regional Campus 369 Finkle Street Woodstock, ON N4V 1A3 Canada, , Woodstock

    • Clinton

     169 Beech Street, N0M 1L0, Clinton

     • Kincardine

      Kincardine, Kanada

      • Saint Thomas

       Saint Thomas, Kanada

       • Toronto

        Bay Street,655, M5G 2K4, Toronto

        • London

         1001 Fanshawe College Boulevard, N5Y 5R6, London

        • London

         Fanshawe College Boulevard, 1001, N5Y 5R6, London

         pytania