Keystone logo
Eastern Virginia Medical School Mistrz chirurgicznego wspomagającego, programu MSA
Eastern Virginia Medical School

Mistrz chirurgicznego wspomagającego, programu MSA

23501-1980, Stany Zjednoczone

22 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

W kampusie

* rocznie w-stanie studentów oraz $ 16.305 na out-of-state studentów.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Master of Surgical Wspomaganie, MSA Program stanowi wyjątkową okazję dla studentów z dyplomem cztery lata lub wyższej, aby wejść do wyspecjalizowanego zawodu medycznego chirurgiczne pomoc. Ten dwuletni program składa się z 10-miesięcznego fazy dydaktyczny, z ekspozycją przedklinicznych rotacje w środowisku chirurgicznym. Pod koniec 12-miesięcznej fazy klinicznej, studenci ukończą osiem rotacje kliniczne, służąc w roli asystenta chirurgicznego w co najmniej 240 przypadkach. Przy pomyślnym zakończeniu programu, osoby zarobić Master of Surgical pomaganie, stopnia MSA i uzyskać certyfikat w 22 months. Naszą misją jest kształcenie kompetentnych asystentów chirurgicznych w dynamicznym środowisku akademickim, pielęgnowanie przyszłych wychowawców i liderów zawodu.

Dydaktyczny Faza

Wszystkie zajęcia w ciągu 10 miesięcy fazie dydaktycznej odbywają się na terenie kampusu EVMS w naszych klasach i centrów umiejętności symulacji. W EVMS programu studenci biorą udział w zorganizowanym dydaktycznej wciągające doświadczenie w środowisku klinicznym. To doświadczenie zapewnia studentom z bezpośredniej obserwacji i aktywnego uczestnictwa z zespołu chirurgicznego do rozwijania umiejętności krytycznego klinicznych niezbędnych do Asystenta chirurgiczne. Studenci są narażone na działanie usług chirurgicznych, które zawierają okołooperacyjnym śródoperacyjnego i pooperacyjnego opieki nad pacjentem. Ponadto, studenci biorą udział w dodatkowych usług chirurgicznych, takich jak Central Sterylne Usługi i Patologii. To doświadczenie szkoleń uzupełnia przedklinicznych wiedza i umiejętności uczniów uzyskać podczas 10-miesięcznej fazy dydaktycznego programu z praktycznego nauczania w środowisku chirurgicznym. W wyniku tego przedklinicznych doświadczenie szkoleniowe, uczniowie są przygotowani do wejścia na kliniczne fazy szkolenia programu z praktycznym doświadczeniem na sali operacyjnej i silnej podstawy wiedzy chirurgicznej.

Faza kliniczna

SA Student w Orin przeciwieństwie do innych programów akredytowanych program EVMS zarządza i przypisuje staże kliniczne uczniów. Na koniec okresu 12-miesięcznego fazie klinicznej studentów EVMS:

 • Wypełnij osiem rotacje kliniczne.
 • Wykonywać obowiązki i służyć w roli asystenta chirurgicznego w co najmniej 240 przypadkach.
 • Mają równoważne kompetencje oczekiwane od Junior Resident chirurgiczne.
 • Są uprawnione do zasiadania krajowego egzaminu certyfikacyjnego.

Program

Master of Surgical Wspomaganie MSA Program Godziny kredytowe = 70 Studenci w programie 70-kredytowej-godzinnym zakończy:

 • 36 kredytów szkolenia dydaktycznego
 • 34 kredytów w ciągu roku klinicznej.

Rekrutacja Wymagania

Kandydaci muszą mieć ukończone wszystkie wymagania licencjat i zostały wydane licencjat przed matriculating jako uczeń EVMS. Jeśli stopień licencjata została wydana przez amerykańskiego college'u lub na uniwersytecie, co do zasady powinny być z regionie akredytowanych instytucji. Jednak program może wprowadzić wyjątki na podstawie indywidualnego przypadku. Oficjalne stenogramy z instytucji zamawiającej musi określać datę, od których stopień został wydany. Wszystkie osoby muszą spełniać wymogi dopuszczenia. Obecnie program nie przyjmuje zagranicznych studentów lub absolwentów medycznych.

Wszyscy kandydaci muszą:

 • być obywatelem Stanów Zjednoczonych lub dowód stałego STATUS1 rezydenta
 • posiada tytuł licencjata (w dowolnym kierunku studiów) oraz kwalifikacyjna średnią ocen 3,0 (B) lub lepsza
 • zakończeniu wszystkich kursów wstępnych wymienionych w tabeli 1 (Zwolnienia mogą być przyznane na podstawie doświadczeń lub innych czynników)
 • osiągnęły stopień B- lub lepiej w każdym z kursów wstępnych (wszystkie warunki muszą zostać zakończone w ciągu ostatnich 10 lat)

Program jest bardzo zainteresowany przyjmowanie zgłoszeń od osób z wykształceniem w dziedzinie biologii, chemii, nauki ćwiczeń, pielęgniarstwo, zdrowie / pre-medycyny, biznesu i pokrewnych dziedzinach zdrowia. Choć wcześniejsze doświadczenie pokój medyczny i / lub pracy nie jest warunkiem koniecznym, opłacone i non-paid doświadczenia w opiece zdrowotnej są brane pod uwagę w procesie przeglądu aplikacji.

Osoby, które są w trakcie wypełniania ich tytuł licencjata i / lub kursy wstępne mogą zgłosić się do programu, jeśli planujesz wykonać te wymagania przed rozpoczęciem programu.

Te zdolności i umiejętności kandydatów i studenci muszą posiadać, aby zakończyć edukację i szkolenia związane z chirurgicznym edukacji asystent określane są jako "Standardów Technicznych". Te zdolności i umiejętności są niezbędne dla praktyki klinicznej jako asystent chirurgicznego.

Kursy wstępne

Wszystkie kursy wymagania wstępne muszą być zakończone w ciągu ostatnich 10 lat z B- lub lepiej do akceptacji.

Wstępnie wymagane Kursy godzin kredytowych

 • Anatomia i fizjologia z laboratorium (ludzkie zalecane) 6-8
 • Ogólne Biologia z laboratorium 3
 • Chemia ogólna lub Intro z laboratorium 3
 • Mikrobiologia z laboratorium 3

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Chirurgia ogólna ChM (nauka online)
  • Online
 • Okulistyka kliniczna (kształcenie online) ChM (okulistyka kliniczna)
  • Online
 • Chirurgia naczyniowa i endowaskularna ChM (Online Learning)
  • Online