Keystone logo
Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Wstęp

EUROAULA University College jest instytucją założoną w 1987 roku i specjalizującą się w szkoleniach turystycznych. Od 1997 roku EUROAULA jest stowarzyszona z Uniwersytetem w Gironie, oferując stopień naukowy w dziedzinie turystyki, podwójny stopień w turystyce oraz międzynarodowe zarządzanie hotelarstwem i turystyką, a także studia magisterskie i podyplomowe. Dlatego te studia uniwersyteckie są całkowicie oficjalne i uznawane.

Podobnie, Euroaula jest ośrodkiem uznanym przez Departament d´Ensenyament Generalitat Katalonii do nauczania Wyższych Studiów Kształcenia Zawodowego z oficjalnie zatwierdzonym certyfikatem DOGC ENS/2116/2002/ z dnia 8 lipca.

Jesteśmy instytucją edukacyjną specjalizującą się w turystyce z powołaniem do innowacji pedagogicznych. W EUROAULI szkolimy przyszłych specjalistów branży turystycznej z wykorzystaniem wiedzy teoretycznej i badania rzeczywistych przypadków.

Nasze bogate doświadczenie w nauczaniu akredytuje nas jako liderów w kształceniu zawodowym, oddając do dyspozycji naszych uczniów narzędzia niezbędne do zdobycia wiedzy potrzebnej do ich szkolenia i rozwoju osobistego, przygotowując ich do konkurencyjnego i nieustannie zmieniającego się rynku pracy.

Ponadto jesteśmy częścią Association Européenne des Escoles d'Hôtellerie et de Tourisme, międzynarodowej organizacji, której celem jest promowanie europejskich szkół hotelarskich i turystycznych.

UNE-EN ISO 9001 to międzynarodowa norma określająca wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością szkoleń w Wyższej Szkole Turystyki Euroaula. Głównym celem jest ciągłe doskonalenie jakości naszego programu nauczania i programów szkoleniowych.

Dlatego nasze programy edukacyjne są certyfikowane od 2007 roku, a Euroaula z roku na rok z sukcesem pokonuje przegląd przeprowadzany przez Bureau Veritas.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Calle de Aragón,208, 08011, Barcelona

pytania