Keystone logo
© Euroaula Barcelona
Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Wstęp

banner_quienes_somos_011

EUROAULA University College to instytucja założona w 1987 roku i specjalizująca się w szkoleniach turystycznych. Od 1997 roku EUROAULA jest stowarzyszona z Uniwersytetem w Gironie , oferując stopień naukowy w dziedzinie turystyki, podwójny stopień w turystyce oraz międzynarodowe zarządzanie hotelarstwem i turystyką, a także studia magisterskie i podyplomowe. Dlatego te studia uniwersyteckie są całkowicie oficjalne i uznawane.

Podobnie, Euroaula jest ośrodkiem uznanym przez Departament d´Ensenyament Generalitat Katalonii do nauczania Wyższych Studiów Kształcenia Zawodowego z oficjalnie zatwierdzonym certyfikatem DOGC ENS/2116/2002/ z dnia 8 lipca.

Jesteśmy instytucją edukacyjną specjalizującą się w turystyce z powołaniem do innowacji pedagogicznych . W EUROAULI szkolimy przyszłych specjalistów branży turystycznej z wykorzystaniem wiedzy teoretycznej i badania rzeczywistych przypadków.

Nasze bogate doświadczenie w nauczaniu akredytuje nas jako liderów w kształceniu zawodowym, oddając do dyspozycji naszych uczniów narzędzia niezbędne do zdobycia wiedzy potrzebnej do ich szkolenia i rozwoju osobistego, przygotowując ich do konkurencyjnego i nieustannie zmieniającego się rynku pracy.

Ponadto jesteśmy częścią Association Européenne des Escoles d'Hôtellerie et de Tourisme , międzynarodowej organizacji, której celem jest promowanie europejskich szkół hotelarskich i turystycznych.

46207_logo_aeht.jpg

UNE-EN ISO 9001 to międzynarodowa norma określająca wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością szkoleń w Wyższej Szkole Turystyki Euroaula. Głównym celem jest ciągłe doskonalenie jakości naszego programu nauczania i programów szkoleniowych.

Dlatego nasze programy edukacyjne są certyfikowane od 2007 roku, a Euroaula z roku na rok z sukcesem pokonuje przegląd przeprowadzany przez Bureau Veritas.

Euroaula104

Lokalizacje

 • Barcelona

  EUROAULA Carrer d'Aragó, 208 - 210, 08011, Barcelona

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania