Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

Wstęp

Innowacje w edukacji biznesowej

Nauka dla biznesu w czasie rzeczywistym

ESEI zapewnia międzynarodową edukację biznesową, która spełnia wymagania globalnych firm. Od momentu powstania w 1989 roku kierujemy się pasją do zapewniania programów biznesowych, które zapewniają odpowiednie umiejętności i szkolenia zawodowe w celu zwiększenia perspektyw zawodowych naszych studentów i przygotowania ich do odniesienia sukcesu w międzynarodowym środowisku pracy.

Międzynarodowe uznanie za doskonałość

Akredytacje brytyjskie i hiszpańskie

ESEI jest uznaną międzynarodową instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii. Programy ESEI Bachelor to oficjalne kwalifikacje nadawane przez najlepsze brytyjskie uniwersytety. Programy magisterskie ESEI to prywatne stopnie nadawane bezpośrednio przez ESEI i Universidad Católica de Murcia (UCAM) — jedną z najbardziej prestiżowych instytucji uniwersyteckich w Europie, cieszącą się doskonałą reputacją w edukacji biznesowej.

Kampus ESEI Barcelona - najlepsze miasto dla studentów zagranicznych

Top 5 europejskich centrów start-upowych

ESEI znajduje się w Barcelonie w Hiszpanii, międzynarodowym centrum biznesowym i innowacyjnym. Wydarzenia takie jak Mobile World Congress, który co roku przyciąga ponad 100 000 osób, czynią z miasta jedno z najlepszych miejsc networkingowych w Europie. Nasi potencjalni absolwenci mają możliwość nawiązywania kontaktów z przedsiębiorcami i inwestorami oraz nawiązywania kontaktów na całe życie z kolegami z klasy, wykładowcami i wykładowcami.

Międzynarodowy wydział i eksperci w biznesie

Uczenie się od doświadczonych profesjonalistów

Międzynarodowy wydział ESEI prowadzi badania, inspiruje i tworzy wiedzę odpowiadającą potrzebom naszych studentów. Proponują zbiorowe podejście do złożonych problemów, jednocześnie rozwijając indywidualne talenty akademickie i zawodowe. Wykładowcy ESEI pochodzą z całego świata i zapewniają studentom ESEI prawdziwie globalną perspektywę biznesową.

Coaching dla doskonałości

Nasi wykładowcy są aktywni zawodowo: są prezesami, właścicielami firm, przedsiębiorcami, kierownikami marketingu czy innymi pracownikami wyższego szczebla firm. ESEI jest odskocznią dla naszych studentów do kariery, której pragną, a nasi wykładowcy mogą im w tym pomóc!

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/132760_01_portada.jpg " alt=" 132760_01_portada.jpg " data-json=" {"author":"photo courtesy of ","author_url":"", "źródło":""}" />

Praktyczna metodologia biznesowa

Nauka oparta na projektach (PBL)

W ESEI naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie naszym studentom jak najlepszych doświadczeń edukacyjnych. Nauka oparta na projektach łączy uczniów ze światem rzeczywistym. Studenci otrzymują autonomię, elastyczność i odpowiedzialność za wspólną pracę nad projektami, które mogą być studium przypadku, pisemnym raportem, filmem, odgrywaniem ról, stroną internetową itp. Rola naszych nauczycieli jest zasadniczo rolą facylitatora. Tworzą konspekty projektów i nadzorują postępy, jakie czynią zespoły tydzień po tygodniu, z regularnymi punktami odprawy – tak jak w miejscu pracy.

Nauka skoncentrowana na studencie

Spersonalizowana uwaga w małych grupach klasowych

Studenci ESEI korzystają ze spersonalizowanego mentoringu i doradztwa ze strony naszych międzynarodowych specjalistów ds. Zarządzania edukacją. Klasy są małe, aby zachęcać i tworzyć kulturę pielęgnowania i wzmacniania talentów społeczności uczniów ESEI.

Tętniące życiem życie studenckie

Zróżnicowana społeczność 150 studentów z ponad 40 krajów

ESEI oferuje prawdziwie globalne doświadczenie z międzynarodowymi studentami z różnych środowisk. Społeczność studencka ESEI składa się z młodych, zorientowanych na karierę osób, które pasjonują się biznesem. Ze słynnymi budowlami architektonicznymi, wspaniałymi piaszczystymi plażami, niesamowitym śródziemnomorskim klimatem, ekscytującym życiem nocnym, fantastyczną kuchnią oraz licznymi zajęciami kulturalnymi i sportowymi, Barcelona gwarantuje studentom niezapomniane wrażenia w rozsądnym budżecie.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg " alt=" 132756_08_KARIERA MOŻLIWOŚCI.jpg " data-json=" {"author":"photo courtesy of ","author_url":"", "źródło":""}" />

Możliwości zawodowe

ESEI łączy talent z biznesem

ESEI oferuje wyjątkową możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Barcelonie. Studenci ESEI mają możliwość odbywania staży i zdobywania międzynarodowego doświadczenia zawodowego w krajowych i międzynarodowych firmach zlokalizowanych w Barcelonie.

7 krótkich kursów zwiększających Twoje umiejętności w ESEI

ESEI oferuje serię krótkich kursów (3 godziny tygodniowo przez 6 tygodni) dla wszystkich zainteresowanych. Niezależnie od tego, czy uczysz się podstaw, czy jesteś już doświadczonym profesjonalistą, te nowe kursy oferują każdemu możliwość zdobycia nowych umiejętności lub ulepszenia już posiadanych, bez angażowania się w pełny program.

Nasze krótkie kursy mogą odbywać się na terenie kampusu lub zdalnie. I są obecnie w ofercie!

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie krótkie kursy są oferowane w tym semestrze i zapisz się już dziś .

 1. Zarządzanie projektami i Lean Management
  Ten krótki kurs przedstawia systematyczne podejście do studiów nad zarządzaniem projektami. Jego celem jest wyposażenie studentów w narzędzia potrzebne do prowadzenia efektywnego zarządzania zgodnie z wytycznymi Project Management Institute (PMI).
 2. Strategie i technologie marketingu cyfrowego
  Gorący temat w świecie pracy XXI wieku, marketing cyfrowy i związane z nim technologie stają się coraz bardziej poszukiwane.
  Ten krótki kurs zbada, w jaki sposób marki mogą wpływać na zaangażowanie za pomocą platform cyfrowych. Pomoże uczniom poruszać się po szerokiej gamie cyfrowych technologii marketingowych i wyjaśni, w jaki sposób każda z nich może być strategicznie wykorzystana do osiągnięcia długoterminowych celów firmy.
 3. Biznesplan: tworzenie i rozwój
  Uwaga, początkujący założyciele startupów! Ten krótki kurs jest przydatny dla każdego, kto chce rozpocząć własne przedsięwzięcie i nauczyć się, jak stworzyć biznesplan.
 4. Marketing w wyszukiwarkach
  Search Engine Marketing (SEM) koncentruje się na promocji stron internetowych poprzez zwiększenie ich widoczności na stronach wyników wyszukiwania. Przy rosnącej liczbie osób kupujących produkty i usługi online, SEM nigdy nie było tak ważne.
 5. Mobilny marketing
  Marketing mobilny to wielokanałowa technika marketingu internetowego. Koncentruje się na dotarciu do odbiorców za pośrednictwem ich smartfonów, tabletów lub podobnych urządzeń. Wykorzystuje strony internetowe, e-maile, SMS-y, media społecznościowe i aplikacje mobilne do interakcji z klientami.
 6. marketingu sportowego
  Marketing sportowy koncentruje się na promocji wydarzeń i drużyn sportowych, a także promocji innych produktów i usług w branży sportowej.
 7. Etyka sportowa i odpowiedzialność społeczna
  Ten krótki kurs, podzielony na dwie części, koncentruje się zarówno na etyce w sporcie, jak i odpowiedzialności społecznej w branży sportowej.

Lokalizacje

 • Carrer de Montevideo, 31, 08034, Barcelona

pytania