Keystone logo
© Ameena Athab
Eastern International College

Eastern International College

Eastern International College

Wstęp

Eastern International College (EIC) to świetny wybór dla osób ubiegających się o stopnie naukowe w dziedzinie zdrowia pokrewnego i pielęgniarstwa. Dzięki dostępnym opcjom zarówno na terenie kampusu, jak i online, EIC oferuje studentom elastyczność w dopasowaniu edukacji do ich napiętych harmonogramów. Ponadto EIC posiada akredytację instytucjonalną Middle States Commission on Higher Education, co zapewnia wysokiej jakości edukację dla wszystkich studentów. Dwa programy (BS Dental Hygiene i AAS- Pielęgniarstwo) są programowo akredytowane przez Komisję Akredytacji Dentystycznej i Komisję Akredytacji Edukacji w Pielęgniarstwie. Sprawdź EIC już dziś, aby rozpocząć swoją podróż w kierunku udanej kariery w służbie zdrowia.

Nasze zobowiązanie wobec Ciebie

W Eastern International College naszym celem jest zapewnienie programu nauczania i środowiska, które pomaga naszym studentom rozwijać umiejętności w zakresie opieki zdrowotnej, a następnie naprawdę je doskonalić. Dążymy również do stworzenia atmosfery, która pomaga uczniom kształtować pozytywny obraz siebie i nabrać pewności co do swoich umiejętności. W Allied Health Education College mamy dwa cele: Dążymy do poprawy podstawowych umiejętności naukowych, klinicznych, przywódczych, zarządczych i technicznych studentów, jednocześnie przygotowując ich do rzeczywistych sytuacji, które napotkają, gdy będą w miejscu pracy. Chcemy, aby nasi studenci nauczyli się, jak zapewnić sobie karierę w Allied Health, a następnie zrozumieli, jak utrzymać tę pracę.

Dlaczego warto wybrać Eastern International College

Instruktorzy praktycy z zaawansowanymi stopniami naukowymi

We wszystkich naszych programach nasi wykładowcy będą pracować nad zaszczepieniem profesjonalizmu i silnej etyki pracy podczas odkrywania swojej ścieżki kariery. Wykładowcy i pracownicy Eastern International College New Jersey koncentrują się na tworzeniu przyjaznego i opiekuńczego środowiska dla studentów.

Nowoczesne laboratoria & Sale lekcyjne

Nasze sale lekcyjne i laboratoria są wyposażone w materiały i nowoczesne technologie używane w szpitalach, klinikach i gabinetach lekarskich w całych Stanach Zjednoczonych.

Spersonalizowana uwaga & Małe klasy

Wierzymy w wartość nauczania indywidualnego i zapewniamy dostęp do administracji i profesorów zarówno w czasie zajęć, jak i poza nimi.

Programy opieki zdrowotnej ukierunkowane na karierę

Nasi pracownicy i wykładowcy dążą do rozwijania podstawowych i krytycznych umiejętności myślenia podczas zajęć. Nasza filozofia edukacyjna koncentruje się również na umiejętnościach interpersonalnych i szkoli studentów do pracy.

Program klinicznej eksternalizacji

Nasze programy spełniają potrzeby konkurencyjnego rynku pracy. Nasz program praktyk klinicznych umożliwia studentom odbycie praktycznego szkolenia w rzeczywistych warunkach. Nasz program praktyk pozwala również studentom poznać potencjalnych pracodawców i nawiązać kontakty.

Misja instytucjonalna EIC

Eastern International College to zorientowana na studenta i karierę instytucja szkolnictwa wyższego, której celem jest rozwój zawodowy zróżnicowanej grupy studentów. Dzięki innowacyjnym programom nauczania, najnowocześniejszej technologii, doświadczalnemu ("praktycznemu") uczeniu się oraz troskliwym i elastycznym usługom dla studentów, EIC zapewni:

  • Wymagające programy nauczania w zakresie nauk o zdrowiu i środowiska, które maksymalizują sukces studentów poprzez wyposażenie i zaangażowanie studentów w krytyczną ocenę i stosowanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w wybranym zawodzie, w służbie innym i w ich społecznościach.
  • Naukowy wydział i oddani pracownicy, którzy zachęcają i wspierają różnorodność oraz promują doskonałość w nauczaniu, uczeniu się i służbie jako główny cel uczelni.
  • Programy akademickie, które wspierają etyczne i krytyczne myślenie, są oparte i wzbogacone o uznane w kraju standardy kształcenia ogólnego i profesjonalnie akredytowane kompetencje zawodowe, aby zapewnić wysokiej jakości doświadczenie kolegialne.
  • Wiodąca pozycja dzięki innowacyjnym i elastycznym programom w zakresie nauk o zdrowiu, zaprojektowanym w celu przewidywania i reagowania na potrzeby rynku opieki zdrowotnej oraz zapewnienia podstaw do uczenia się przez całe życie - umiejętności i zdolności dostosowywania się do nowych informacji i technologii.

Lokalizacje

  • Jersey City

    684 Newark Avenue, , 07306, Jersey City

pytania