Keystone logo
Edith Cowan University Bachelor of Science (Exercise and Sports Science)
Edith Cowan University

Bachelor of Science (Exercise and Sports Science)

Joondalup, Australia

6 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jul 2024

Request tuition fees

W kampusie

Wstęp

Interesujesz się zdrowiem, kondycją i ogólnym samopoczuciem? Jeśli podoba Ci się pomysł pomagania innym ludziom w poprawie ich stylu życia lub wyników sportowych poprzez ćwiczenia, powinieneś rozważyć karierę w dziedzinie nauk o ćwiczeniach.

Ten stopień przygotuje Cię do różnych ról zawodowych - możesz pracować z elitarnymi sportowcami, promować zdrowie w społeczności, pracować w zdrowiu korporacyjnym lub w wielu innych ekscytujących środowiskach. Kurs zapewni ci umiejętności projektowania, wdrażania i oceny programy mające na celu poprawę ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia, pomagające zapobiegać lub ograniczać skutki chorób przewlekłych oraz poprawiać wyniki sportowe.

Możesz także specjalizować się w pokrewnej dziedzinie, a kierunki związane z wynikami w piłce nożnej, promocją zdrowia, żywieniem, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz biznesem sportowym pomogą poszerzyć Twoje perspektywy zawodowe. Możesz także wykorzystać ten kurs jako Pathway do dalszych studiów w takich obszarach, jak fizjologia ćwiczeń klinicznych, edukacja, dietetyka oraz coaching siłowy i kondycyjny.

Majors you can study in this course

Football Performance

Health Promotion

Nutrition

Occupational Safety and Health

Sport Business

Professional Recognition

Kurs akredytowany przez: ćwiczenia i nauki o sporcie Australia (ESSA)

Absolwenci będą mogli ubiegać się o akredytację w ESSA. Więcej informacji na temat procesu składania wniosków można znaleźć na stronie internetowej ESSA. Kurs posiada akredytację zawodową Instytutu ćwiczeń i nauk o sporcie (ESSA), jeśli został ukończony w Australii. Uwaga: Wymagania dotyczące języka angielskiego ESSA. Wszystkie osoby ubiegające się o wstępną akredytację lub powracające do akredytacji w ESSA muszą wykazać się znajomością języka angielskiego (chyba że są zwolnione).

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania