Keystone logo
Eastern Oregon University Online Licencjat w zakresie zdrowia i wydajności człowieka
Eastern Oregon University Online

Licencjat w zakresie zdrowia i wydajności człowieka

Online USA

4 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość

Wstęp

Doświadcz wysokiej jakości edukacji online w zakresie aktywności fizycznej i dobrego samopoczucia dzięki stopniowi zdrowia i wydajności człowieka EOU. Pracując z własną społecznością poznaj mechanikę ludzkiego ciała oraz procesy psychologiczne i fizjologiczne ważne dla ruchu i zdrowia. Możesz wybrać koncentrację w wychowaniu fizycznym i sporcie, naukach o ćwiczeniach lub zdrowiu społeczności. Otrzymuj praktyczne instrukcje, które stosują teorię zdrowia do różnych ścieżek kariery, dzięki czemu nasi absolwenci są rynkowi i wykwalifikowani w tej konkurencyjnej dziedzinie.

Niezależnie od tego, czy chcesz uczyć zdrowia w szkole lub programie społecznościowym, kontynuować studia podyplomowe w zakresie edukacji zdrowotnej, czy kontynuować pielęgniarstwo, stomatologię, dietetykę lub inną dziedzinę medyczną, taką jak fizjoterapia / terapia zajęciowa, ten program studiów jest kluczowym pierwszym krokiem. Studenci online mają możliwość odbycia staży, partnerstw społecznościowych i doświadczeń zwieńczenia, pracując indywidualnie z członkami wydziału, aby znaleźć lokalne miejsce docelowe.

W wychowaniu fizycznym i koncentracji sportowej uczniowie uczą się rozwoju motorycznego, analizy ruchu i rozwoju fizycznego przez całe życie. Koncentracja nauki o ćwiczeniach bada siłę i kondycję, trening osobisty i trening fitness włączający. Naucz się edukować opinię publiczną na temat zapobiegania chorobom, urazom i chorobom, a także nadużywania substancji i zdrowych nawyków z koncentracją na zdrowiu społeczności.

O szkole

pytania