Keystone logo
D'Youville College

D'Youville College

D'Youville College

Wstęp

D'Youville to rodzina myślicieli i działaczy pracujących razem dla większego dobra.

D'Youville to prywatna uczelnia położona w tętniącej życiem zachodniej części Buffalo, przygotowująca studentów do XXI wieku. Doskonale pomagając uczniom w osiąganiu ich celów zawodowych, D'Youville zaszczepia charakter, by stać się agentami zmiany, dobrze sobie radząc dla siebie i swoich społeczności poprzez czynienie dobra.

Założone w 1908 roku Siostry Zakonnice nazwały uczelnię imieniem Patronki Małgorzaty d'Youville jako miejsce pełne współczucia, w którym uczą się osoby z niedostatecznie reprezentowanych populacji, aby zapewnić im lepsze życie, tradycję, która trwa do dziś. Szkoła z długą katolicką historią, D'Youville, przyjmuje uczniów z różnych kultur, środowisk i wyznań i jest miejscem, w którym można otwarcie dzielić się tradycjami i szanować je.

Dysponując miejską, rozwijającą się społecznością kampusową złożoną z ponad 3000 studentów, D'Youville oferuje ponad 50 kierunków studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, w tym zaawansowane certyfikaty i programy przyspieszonego uczenia się. Dysponując dyplomami z opieki zdrowotnej, biznesu i sztuk wyzwolonych, D'Youville zachęca uczniów do równoważenia zajęć międzyprzedmiotowych i pozalekcyjnych, integrujących usługi społeczne z zajęciami.

Dumni absolwenci D'Youville mają akademicki rygor niezbędny do kariery, która ma znaczenie, i umiejętności, aby być liderami w świecie jutra.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Buffalo

    Porter Avenue,320, 14201, Buffalo

    pytania