Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Wstęp

Wydział Absolwenta Nauk Medycznych (GMS) w Boston University School of Medicine (BUSM) jest uznanym liderem w dziedzinie badań i kształcenia absolwentów w dziedzinie nauk biomedycznych. Nasze ponad 900 studentów może wybierać spośród 33 kierunków studiów, z programami interdyscyplinarnymi dostępnymi w wielu dziedzinach. Studenci mogą kontynuować pracę doktorską lub MD / Ph.D. stopni w 15 różnych departamentach i programach. Stopnie magisterskie można zdobywać w wielu dziedzinach, jak również w naukach medycznych, poradnictwie zdrowia psychicznego i medycynie behawioralnej, badaniach klinicznych i innych dyscyplinach ukierunkowanych na naukę i zdrowie. Certyfikaty są również dostępne w kilku obszarach badań.

59782_WelcomeGMSbanner.jpg

GMS znajduje się w historycznym South End of Boston w centrum nowoczesnego miejskiego akademickiego centrum zdrowia, Boston University Medical Center (BUMC), który obejmuje Boston University School of Medicine , Boston University School of Public Health i Boston University Henry M. Goldman School of Dental Medicine . Również na terenie kampusu znajduje się Boston Medical Center , jeden z wiodących szpitali klinicznych w Bostonie i główny partner w nauczaniu BUSM. Razem instytucje te mają światowej klasy wykładowców z wieloma nawiązanymi współpracą między klinicznymi i podstawowymi badaczami naukowymi. Jest to wyjątkowa okazja dla studentów do udziału w translacyjnych i interdyscyplinarnych badaniach z wykorzystaniem najnowocześniejszych podstawowych udogodnień (np. Obrazowanie, cytometria przepływowa, proteomika i analiza ekspresji genów). Odwiedź naszą stronę Student Life, aby dowiedzieć się więcej o życiu na kampusie iw Bostonie.

Historia

Boston University Medical School ma bogatą historię sięgającą 1848 roku, kiedy to zaczęło się jako New England Female Medical College. Warto zauważyć, że była to pierwsza instytucja na świecie, która oferowała kobietom edukację medyczną, a także ukończyła studia pierwszego czarnoskórego lekarza. W 1873 roku uniwersytet medyczny połączył się z Uniwersytetem Bostońskim, stając się pierwszą koedukacyjną szkołą medyczną w kraju.

BUSM jest obecnie domem dla prawie 1600 absolwentów i studentów medycyny, którzy zdecydowali się na uzyskanie stopni wyższych w instytucji zaangażowanej w doskonałość w szkoleniu naukowców, lekarzy i wychowawców biomedycznych jutra kierując się instytucjonalnymi celami uczenia się, BU CARES .

Lokalizacje

  • Boston

    72 East Concord Street L-315, 02118, Boston

pytania