Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Wstęp

O partnerstwie: DHGE i Webster University

DHGE i Webster University nawiązały współpracę, aby oferować programy kredytowe i inne niż kredytowe w edukacji zdrowotnej. To połączenie łączy globalną doskonałość Webstera w nauczaniu z wiodącymi spostrzeżeniami branżowymi DHGE, aby zapewnić dynamiczne, odpowiednie możliwości osobom pracującym w służbie zdrowia.

Webster University logo
/ Dignity Health Global Education

O Uniwersytecie Webster

Webster University obejmuje zorientowaną na działanie globalną sieć wykładowców, pracowników, studentów i absolwentów, którzy tworzą silne więzi między sobą i ze swoimi społecznościami na całym świecie. Założony w 1915 roku w St. Louis w stanie Missouri, Webster to prywatna uczelnia non-profit, w której studenci studiują na kampusach w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Afryce. Uniwersytet jest zaangażowany w zapewnianie wysokiej jakości doświadczeń edukacyjnych, które przekształcają studentów w globalne obywatelstwo i indywidualną doskonałość.

Publikacje takie jak US News i World Report uznały Webster University za jeden z najlepszych uniwersytetów na Środkowym Zachodzie. Webster był również cytowany w publikacjach, takich jak Diverse Issues in Higher Education, za swoje zaangażowanie w oferowanie możliwości edukacyjnych zróżnicowanemu gronu studentów.

Uniwersytet był jednym z pierwszych w kraju, który oferował programy online, a dziś oferuje obszerny katalog programów studiów licencjackich i magisterskich, które można ukończyć online. Webster jest również jedną z pierwszych uczelni, które oferują możliwości edukacyjne aktywnemu personelowi wojskowemu, prowadząc kampusy satelitarne w bazach wojskowych.

138614_dhgelogo.jpg

O firmie DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) jest wiodącą firmą zajmującą się rozwojem pracowników służby zdrowia. Dążąc do zapewniania niestandardowych możliwości edukacyjnych i doświadczenia zorientowanego na studentów, DHGE opracowuje programy online i rozwiązania w zakresie rozwoju siły roboczej wraz z przemysłem dla przemysłu. Osiągają ten cel, współpracując z czołowymi instytucjami akademickimi i czołowymi profesjonalistami.

Programy

  • RN do BSN - Zarejestrowana Pielęgniarka Bachelor of Science in Nursing

Lokalizacje

  • Webster Groves

    Webster Groves, Stany Zjednoczone

    pytania