Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Wstęp

O partnerstwie: DHGE i Eller Executive Education

DHGE i Eller Executive Education współpracowały, aby zaoferować możliwości edukacyjne, które dotyczą szeregu tematów wpływających na dziedzinę opieki zdrowotnej, takich jak zarządzanie opieką zdrowotną na obszarach wiejskich, negocjacje i podejmowanie decyzji, kobiety na stanowiskach kierowniczych w biznesie oraz rozwój asystentów wykonawczych.

138619_Eller_Executive_Edu_PRIMARY.png

O firmie Eller Executive Education

Eller Executive Education jest pasjonatem zakłócania tradycyjnej edukacji kadry kierowniczej. Badając najnowsze osiągnięcia naukowe w zakresie rozwoju przywództwa, nowoczesnej teorii zarządzania biznesem i współczesnego projektowania nauczania, pomagają organizacjom w ponad 93 lokalizacjach na całym świecie odkrywać nowe sposoby przewodzenia, zarządzania i innowacji. Eller Executive Education jest najszybciej rozwijającym się dostawcą usług edukacyjnych dla kadry kierowniczej i zajmuje 5. miejsce w USA i 15. miejsce na świecie w kategorii Customized Executive Education w rankingu Financial Times Executive Education 2019.

Jako niezależne ramię rozwoju przywództwa Eller College of Management na Uniwersytecie Arizony, Eller Executive Education jest powiązana z wiodącymi instytucjami, które są uznawane na całym świecie za pionierskie badania, oferując innowacyjny program nauczania, współpracując z wybitnymi wykładowcami, ich społeczną odpowiedzialnością i ich doskonałość w zakresie systemów informacji zarządczej i przedsiębiorczości.

DHGE logo
/ DHGE

O firmie DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) jest wiodącą firmą zajmującą się rozwojem pracowników służby zdrowia. Dążąc do zapewniania niestandardowych możliwości edukacyjnych i doświadczenia zorientowanego na studentów, DHGE opracowuje programy online i rozwiązania w zakresie rozwoju siły roboczej wraz z przemysłem dla przemysłu. Osiągają ten cel, współpracując z czołowymi instytucjami akademickimi i czołowymi profesjonalistami.

Programy

  • Certyfikat dla kobiet w przywództwie biznesowym
  • Opieka zdrowotna Mini-MBA

Lokalizacje

  • Tucson

    Tucson, Stany Zjednoczone

    pytania