Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education

Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education

Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education

Wstęp

O partnerstwie: DHGE i Duke CE

DHGE i Duke Corporate Education współpracują nad opracowaniem elastycznych, ukierunkowanych i odpowiednich dla branży programów, aby wyposażyć liderów w wywieranie wpływu na ich organizację.

138622_DukeCorpEd_RGB_Col_Lrg.png

O Duke CE

Duke CE jest jednostką zajmującą się rozwojem przywództwa na Duke University. Duke CE współpracuje z niektórymi z największych światowych korporacji w obszarach rozwoju talentów i siły roboczej. Financial Times umieścił Duke CE w pierwszej trójce na świecie pod względem niestandardowej edukacji kadry kierowniczej przez 19 kolejnych lat. Duke University konsekwentnie plasuje się w pierwszej dziesiątce rankingów US News dla krajowych uniwersytetów oraz w pierwszej dwudziestce na świecie.

DHGE logo
/ DHGE

O firmie DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) jest wiodącą firmą zajmującą się rozwojem pracowników służby zdrowia. Dążąc do zapewniania niestandardowych możliwości edukacyjnych i doświadczenia zorientowanego na studentów, DHGE opracowuje programy online i rozwiązania w zakresie rozwoju siły roboczej wraz z przemysłem dla przemysłu. Osiągają ten cel, współpracując z czołowymi instytucjami akademickimi i czołowymi profesjonalistami.

Programy

  • Certyfikat w zakresie przywództwa pielęgniarki
  • Certyfikat przywództwa w opiece zdrowotnej

Lokalizacje

  • Durham

    Durham, Stany Zjednoczone

    pytania