Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration  with DePaul University

Dignity Health Global Education in collaboration with DePaul University

Dignity Health Global Education in collaboration  with DePaul University

Wstęp

O partnerstwie: DHGE i DePaul University

Partnerstwo między Dignity Health Global Education i DePaul University łączy doświadczenie jednego z największych systemów opieki zdrowotnej non-profit w USA, poprzez jedną z firm macierzystych DHGE i największego katolickiego uniwersytetu w USA z ponad 120-letnim doświadczeniem. edukacyjne doświadczenie.

DePaul University logo
/ photo courtesy of DHGE

O Uniwersytecie DePaul

DePaul to największy katolicki uniwersytet w USA i największy prywatny uniwersytet non-profit na Środkowym Zachodzie, z ponad 22 000 studentów i około 300 programami akademickimi i zawodowymi. Założona w Chicago w 1898 roku firma DePaul nadal wzmacnia to, co czyni ją wyjątkową: szanowanych naukowców, wiedzę z prawdziwego świata i zaangażowanie w odpowiedzialność społeczną, a wszystko to dzięki miejscu, które nazywa domem - miejskim i wielokulturowym mieście Chicago. Wyróżniająca misja uniwersytetu stanowi mocne fundamenty inkluzywnej edukacji artystycznej, pluralizmu religijnego i sprawiedliwości społecznej - obowiązków, które trwają w dzisiejszym życiu uniwersytetu.

138240_dhgelogo2.png

O firmie DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) jest wiodącą firmą zajmującą się rozwojem pracowników służby zdrowia. Zaangażowani w zapewnianie dostosowanych możliwości edukacyjnych i doświadczeń zorientowanych na studentów, opracowują programy online i rozwiązania w zakresie rozwoju siły roboczej wraz z przemysłem dla przemysłu. Osiągają ten cel, współpracując z czołowymi instytucjami akademickimi i czołowymi profesjonalistami.

Programy

  • Certyfikat w zakresie prawa zdrowotnego i zgodności
  • RN to MS in Nursing - Family Nurse Practitioner (BS Entry)

Lokalizacje

  • Chicago

    Chicago, Stany Zjednoczone

    pytania