Keystone logo
Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Wstęp

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts jest ośrodkiem doskonałości edukacyjnej, kształcącym następne pokolenie nauczycieli i liderów medycyny orientalnej. Uczelnia znana jest z rygorystycznego akademickiego i zmieniającego programu nauczania, służby dla społeczności i wzorowego przywództwa w edukacji medycyny orientalnej.

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts zapewnia wysokiej jakości edukację w zakresie klasycznej sztuki i nauk o medycynie chińskiej, kończąc profesjonalistów, którzy zapewniają niezależną i opartą na współpracy opiekę w różnych środowiskach, wzbogacając swoje społeczności o medycynę taoistyczną.

Administracja, wykładowcy i personel Tradycji Taoistycznych wspierają zbiór zasad, które kierują naszą pracą, współdziałaniem ze sobą i wypełnianiem naszej misji jako uczelni. Dokładamy wszelkich starań, aby wplatać nasze zasady przewodnie we wszystko, co dzieje się w tradycji taoistycznych, aby pozytywnie wpłynąć na członków naszej społeczności uczelni.

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts , jest to program na poziomie magisterskim z medycyny orientalnej (MAOM), program doktorancki (DACM) i certyfikat akredytacji Komisji Akredytacyjnej w programie chińskiej medycyny ziołowej (CCHM) dla akupunktury i medycyny orientalnej (ACAOM) .

Lokalizacje

  • Asheville

    Montford Avenue,382, 28801, Asheville

    pytania