Keystone logo
Crown University College

Crown University College

Crown University College

Wstęp

Crown University to wyższa uczelnia koedukacyjna, której polityka edukacyjna jest sprawdzona, oferując bogatą wiedzę fachową, która stwarza zmieniające życie możliwości dla prawdziwie oryginalnych i innowacyjnych badań z perspektywą XXI wieku. Nasze programy są opracowywane w oparciu o psychomotoryczny, modułowy i niezależny od czasu i interaktywny system edukacji ze standardami szkoleniowymi certyfikowanymi i zatwierdzonymi przez profesjonalistów (ICVP), który jest lekki w teorii, ale obciąża wyniki, ale jest oparty na problematycznym podejściu mającym na celu eksport szkolnictwa wyższego za granicą. Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy nie wystarczy mieć uznany stopień naukowy - trzeba „chodzić i mówić w branży”. Nasz ICVP wyposaża cię i przekształca, aby stać się cennym zasobem dla twojego pracodawcy.

Podczas gdy większość uniwersytetów na całym świecie przygotowuje studentów do zostania wszechstronnym absolwentem akademickim, Crown University poszedł o krok dalej. Wszyscy nasi absolwenci są przygotowani do uzyskania certyfikatu branżowego i certyfikowanych specjalistów (ICVP). Crown opracował ICVP w wielu branżach, które pomagają wyposażyć absolwentów w wiedzę i umiejętności specyficzne dla branży. Jako absolwent ICVP nie tylko zdobędziesz dyplom, ale zdobędziesz szeroką praktyczną wiedzę na temat konkretnej branży.

Jako uniwersytet nowej siły powstającej, stworzony z myślą o międzynarodowej publiczności, jesteśmy gotowi uczynić świat klasą studencką i poszerzyć jej globalne perspektywy. Poszerz swoje horyzonty i połącz ich na poziomie międzynarodowym poprzez transfer technologii, zagraniczne wyjazdy studyjne, Semester Abroad Program (SAP), międzykulturowe dyskusje wideo na żywo, zajęcia prowadzone przez zaproszonych wykładowców od ekspertów z branży partnerskiej. Nasz zorientowany na branżę i ujednolicony program nauczania łączy najnowsze innowacje edukacyjne i procesy współpracy, aby zapewnić uczniom bardziej angażujący, wydajny i motywujący sposób poprzez tablicę, świat pomysłów biznesowych (WOBI ™), gry, wiki, podcasty i inne platformy interaktywne.

accra, ghana, west africa
lapping / pixabay

Wizja

Uniwersytet jest przykuty trójstronnym cyklem postępu spedycji:

  • Stworzyć koronę doskonałości i stworzyć zalążek uniwersalnego uniwersytetu ludzkości, nawiązując ścisłą współpracę z przemysłem i biznesem, aby naukowo przeanalizować potrzeby i problemy w kontekście lokalnym i umieścić je w globalnej perspektywie, aby sprostać przytłaczające wymagania świata pracy.
  • Opracowanie wykonalnych i wykonalnych technicznie metod i programów, przejście od bardziej teoretycznej fazy uczenia się (praca na kursie) do specyficznej kariery (szkolenie w miejscu pracy) poprzez projektowanie, ocenę i wdrażanie projektów rozwojowych na rzecz zrównoważonego źródła utrzymania.
  • Aby stać się wybitnym otwieraczem drzwi na edukacyjnych granicach i drabinie do objęcia przywództwa, ugruntuj szanse na zatrudnienie poprzez wniesienie cennego wkładu w ogólne globalne zarządzanie, pokój, bezpieczeństwo i sprawiedliwość.

Misja

  • Misją firmy Crown jest odzyskanie dawnej świetności Afryki poprzez okazanie certyfikowanych i sprawdzonych specjalistów w branży, którzy mogą poprowadzić rozmowę i uzyskać wsparcie jako światowej klasy centrum doskonałości, które ma zarządzać hybrydowym, psycho-zmotoryzowanym, modułowym i czasowym niezależne programy jako nasz sztandar.
  • Ponieważ Crown to świat, a świat to Crown. Staramy się budować doskonałe wydziały, wybitne nauczanie, wpływające na badania, zrozumienie globalnej rzeczywistości i najlepszych kandydatów we wszystkich programach.

© Crown University College

139179_PHARM.Ddp.png

Lokalizacje

  • Accra

    Crown University College Unit 00A, 335 Place Parcel No 88, Block 6 N1 North, , Accra

pytania