Keystone logo
Cox College AKA Cox Health Magister inżynier diagnostyki żywienia
Cox College AKA Cox Health

Magister inżynier diagnostyki żywienia

Springfield, Stany Zjednoczone

0 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Chcesz zidentyfikować i rozwiązać problemy? A co z pracą we współpracy z lekarzami i innymi pracownikami służby zdrowia? Może chcesz poprawić swoje życie jako zarejestrowany dietetyk (RD). Bez względu na cel, nasz Master of Science in Nutrition Diagnostics (MND) może pomóc w rozpoczęciu kariery w medycynie żywieniowej.

Ten 36-godzinny program jest przeznaczony do praktykowania klinicznych rzadkich chorób. Jeśli ukończyłeś już staż dietetyczny w diagnostyce żywienia, możesz wykorzystać te punkty na ukończenie tego programu magisterskiego! Nasz program nauczania MND jest identyczny z programem zajęć dydaktycznych MND / Praktyka dietetyczna, z wyłączeniem nadzorowanych praktyk praktycznych wymaganych do odbycia praktyki dietetycznej.

Twoje doświadczenie w MND:

Zagłębisz się w różne fascynujące tematy - krytyczne myślenie, porady żywieniowe, metody diagnostyczne i oceny oraz poprawa stanu zdrowia.

Druga połowa programu będzie opierać się na nowych podstawach umiejętności i zintegruje praktyczne techniki z metodami badawczymi, rozumowaniem klinicznym, chorobami przewlekłymi i praktyką opartą na dowodach.

O szkole

pytania

Podobne kursy