Keystone logo
Concordia University

Concordia University

Concordia University

Wstęp

School of Nursing kształci pielęgniarki gotowe do osiągania sukcesów w dzisiejszym trudnym kontekście opieki zdrowotnej. Jako studentka pielęgniarstwa na Concordia University Ann Arbor nauczysz się opiekować się osobami w każdym wieku, zarówno w oddziałach intensywnej opieki, jak iw społeczności. Instruktorzy i doświadczenia w klasie łączą rygor programowy z pasją do opieki, równowagą, która rozwija cię w wyjątkowy sposób, zarówno po to, aby służyć z profesjonalną doskonałością, jak i spełniać twoje poczucie powołania, gdy troszczysz się i służysz przez całą karierę.

Szkoła Pielęgniarstwa ma na celu zapewnienie rygorystycznej edukacji skoncentrowanej na Chrystusie, która rozwija i inspiruje wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy są przygotowani do służby poprzez promowanie zdrowia i uzdrawiania z doskonałością, uczciwością i współczuciem.

Program pielęgniarski na Concordia University Ann Arbor to dodatkowa lokalizacja kampusu programu pielęgniarskiego na Concordia University Wisconsin. Stopień licencjata w programie pielęgniarskim na Concordia University Wisconsin jest akredytowany przez Commission of Collegiate Nursing Education, One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington DC 20036, 202-887-6791. Więcej informacji dotyczących akredytacji można znaleźć na stronie poświęconej pielęgniarstwu Concordia University Wisconsin.

Lokalizacje

  • Ann Arbor

    Concordia University Ann Arbor 4090 Geddes Rd. Ann Arbor, MI 48105, , Ann Arbor

    pytania