Keystone logo
Casa Loma College

Casa Loma College

Casa Loma College

Wstęp

Casa Loma College jest instytucją prywatną, zatwierdzoną do prowadzenia przez Kalifornijskie Biuro Prywatnej Edukacji Maturalnej.

Casa Loma College jest zapewnienie najwyższego standardu edukacji, usług i doskonałości w pokrewnych dyscyplinach zdrowia. Nasze programy mają na celu odpowiadanie na zmieniające się potrzeby naszych uczniów poprzez tworzenie skutecznych środków nauczania, które poszerzają dostęp do nauki i zapewniają dorosłym możliwości rozwijania wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia ich celów zawodowych.

Casa Loma College wierzy, że edukacja jest procesem ciągłym. Umożliwia jednostce prowadzenie działań edukacyjnych niezbędnych do rozwoju osobistego i zawodowego.

College przyznaje następujące stopnie: RN do BSN Bachelor of Science in Nursing, BS Allied Health Leadership and Management, Associate of Science Diagnostic Medical Sonography; Associate of Applied Science in Magnetic Resonance Imaging i Associate of Applied Science in Physical Therapist Assistant.

Jesteśmy bardzo dumni z sukcesów naszych uczniów. Wierzymy, że ich sukces jest wynikiem wysokiej jakości edukacji i szkoleń w Casa Loma College , naszych zaangażowanych instruktorów i administratorów oraz zasobów, które zapewniamy każdemu uczniowi.

Jako prywatna kalifornijska korporacja non-profit, Casa Loma College jest zarządzana przez Radę Regentów.

Lokalizacje

  • Los Angeles

    Kester Avenue,6725, 91405, Los Angeles

    pytania