Keystone logo
Cardiff University MPharm Pharmacy
Cardiff University

MPharm Pharmacy

Cardiff, Wielka Brytania

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28 200 / per year *

W kampusie

* dla zagranicy | dla domu rok drugi, trzeci i czwarty: £9,250 / rok pierwszy: £9,000

Wstęp

Nasz program MPharm ma na celu wyposażenie Cię w wiedzę, umiejętności i doświadczenie potrzebne do rozpoczęcia kariery farmaceuty. Nasza szkoła jest znana na całym świecie z wyjątkowej jakości nauczania i badań.

Podjęcie studiów magisterskich na Cardiff University oznacza naukę w jednej z najlepszych szkół farmacji w Wielkiej Brytanii.

Dzisiejsi farmaceuci są nie tylko ekspertami w dziedzinie odkrywania i dostarczania leków, ale także odgrywają bezpośrednią rolę w poprawie zdrowia i samopoczucia pacjentów. Wielu z nich przepisuje leki niezależnie od lekarza. Jesteśmy dumni, że możemy szkolić farmaceutów przyszłości, a wraz z ewolucją roli farmaceuty, nasz program odzwierciedla te ekscytujące zmiany.

Przede wszystkim staramy się, aby nasi absolwenci byli gotowi na kolejny krok w swojej karierze i wiele możliwości, które na nich czekają.

Dlatego 95% naszych studentów, którzy przystąpili do egzaminu rejestracyjnego General Pharmaceutical Council's w 2022 r., zdało go za pierwszym razem, co jest wynikiem wyższym niż ogólna średnia krajowa wynosząca 82%. Od wielu lat 100% naszych absolwentów, którzy ubiegali się o szkolenie przedrejestracyjne w aptece, z powodzeniem zdobywa miejsce szkoleniowe.

W ramach tego czteroletniego, szanowanego na całym świecie programu dowiesz się o odkrywaniu i opracowywaniu nowych leków oraz poznasz ich właściwości chemiczne, fizykochemiczne, farmakologiczne i toksykologiczne. Będziesz także studiować kliniczne zastosowania leków i rolę farmaceuty w poprawie wyników leczenia pacjentów w ramach interprofesjonalnych zespołów opieki zdrowotnej.

Poznasz patofizjologię wielu ludzkich chorób oraz dowiesz się, w jaki sposób stosowanie leków może zatrzymać, spowolnić lub odwrócić procesy chorobowe.

Wszystkiego tego nauczy Cię nasz zespół wiodących na świecie pracowników akademickich i farmaceutów, którzy posiadają szeroki zakres wiedzy specjalistycznej. W rzeczywistości zajęliśmy pierwsze miejsce w krajowej Szkole Farmacji w najnowszym Research Excellence Framework. Jest to bezpośredni wynik jakości i nowatorskiego charakteru naszych projektów badawczych.

Część nauki będzie odbywać się wraz ze studentami z innych dyscyplin opieki zdrowotnej w ramach naszej interprofesjonalnej edukacji, a także będziesz mieć możliwość odbycia szeregu staży zarówno w tradycyjnych, jak i pojawiających się rolach, w tym w aptekach środowiskowych i szpitalnych, przychodniach lekarskich oraz specjalistycznych placówkach opieki zdrowotnej i społecznej. Zapewni ci to bezcenne doświadczenie na pierwszej linii świadczenia opieki zdrowotnej.

Nasze zaangażowanie w dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb zawodu farmaceuty

Nasz program MPharm podlega ciągłemu przeglądowi w ramach naszego stałego zaangażowania w ulepszanie naszego kursu w celu odzwierciedlenia zmian w praktyce farmaceutycznej i zapewnienia, że nasi absolwenci posiadają umiejętności, wiedzę i doświadczenie, których potrzebują, aby kontynuować kolejny krok w swojej karierze farmaceutycznej. Przegląd ten opiera się na standardach kształcenia i szkolenia farmaceutów opracowanych przez nasz organ regulacyjny, General Pharmaceutical Council.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

Zgrana szkoła o ugruntowanej pozycji

Szkoła o ugruntowanej pozycji i ponad 100-letnim doświadczeniu w nauczaniu i badaniach naukowych.

Najlepsza szkoła pod względem doskonałości badawczej

Zajmujemy pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem jakości nauczania i badań naukowych według Research Excellence Framework.

Najwyższe wskaźniki zdawalności egzaminu przedrejestracyjnego

95% naszych studentów, którzy przystąpili do egzaminu rejestracyjnego General Pharmaceutical Council w 2022 r., zdało go za pierwszym razem, co jest wynikiem wyższym niż ogólna średnia krajowa wynosząca 82%.

Świetne perspektywy kariery

98,5% naszych absolwentów pracuje na stanowiskach wymagających wysokich kwalifikacji i/lub kontynuuje naukę na poziomie magisterskim 15 miesięcy po zakończeniu studiów. (Wyniki absolwentów 2020/21)

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Opłata za program

O szkole

Chat with students

pytania