Keystone logo
Cardiff University BSc Chemia medyczna
Cardiff University

BSc Chemia medyczna

Cardiff, Wielka Brytania

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28 200 / per year *

W kampusie

* dla zagranicy | dla domu rok drugi i trzeci: £9,250 / rok pierwszy: £9,000

Wstęp

Ten trzyletni kurs zapewnia szerokie wprowadzenie do głównych obszarów chemii na pierwszym roku, a następnie w kolejnych latach specjalizuje się w chemii i umiejętnościach zbywalnych potrzebnych w przemyśle farmaceutycznym. Podczas studiów spędzisz wiele godzin w naszych laboratoriach, zdobywając praktyczne doświadczenie w technikach syntezy i testowania leków oraz rozwijając swoje umiejętności badawcze, matematyczne i obliczeniowe. Nauczysz się także przywództwa, zarządzania i planowania projektów. Na ostatnim roku będziesz miał okazję specjalizować się w obszarze, który jest dla Ciebie interesujący lub ważny, poprzez oryginalny projekt.

Po co studiować ten kurs?

Chemia medyczna to przyszłościowy kierunek studiów, który uwzględnia problemy przyszłości, łączy się z przemysłem i wykracza poza laboratorium, obejmując takie obszary, jak biznes, marketing i zrównoważony rozwój.

Szkolenie z myślą o przyszłości

Przyszłościowy kurs zapewniający przyszłościowe szkolenia dla szerokiego zakresu karier.

Zdobywanie umiejętności potrzebnych społeczeństwu

Studiuj ważne tematy, takie jak tworzenie szczepionek na obecne i przyszłe pandemie oraz tworzenie zrównoważonych farmaceutyków, które są przyjazne dla planety i dostępne dla wszystkich.

Nauka poza laboratorium

Wyjdź poza laboratorium i zajmij się takimi dziedzinami jak zarządzanie projektami, biznes, marketing, finanse, operacje, strategia, zrównoważony rozwój, przywództwo i nie tylko.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Opłata za program

O szkole

Chat with students

pytania