Keystone logo
Camelot College

Camelot College

Camelot College

Wstęp

Camelot College został założony przez Ronniego L. Williamsa 1 maja 1986 r. Z powodu jego szczerego pragnienia zapewnienia kształcenia i szkolenia zawodowego osobom bezrobotnym i niepełno zatrudnionym w biznesie i branży medycznej.

Pierwsze zajęcia Camelot College rozpoczęły się 12 maja 1986 r. W Baton Rouge w Luizjanie przy 2618 Wooddale Boulevard (Windsor Courts Office Plaza - dawniej Bellemont Office Park) na podstawie umowy szkoleniowej zawartej z Job Training Partnership Administration. Zostały one licencjonowane przez Departament Edukacji Stanu Luizjana w dniu 28 sierpnia 1986 roku. Od tego czasu uczelnia, kładąc nacisk na doskonałość edukacyjną i pośrednictwo pracy, kształciła i umieszczała wielu absolwentów w pracy w parafii East Baton Rouge i okolicach . Camelot College jest obecnie akredytowaną firmą z South Central Better Business Bureau i działa od 1995 roku.

Camelot College nadal kładzie nacisk na doskonałość edukacyjną i pośrednictwo pracy i jest ważną instytucją policealną w regionie południowym.

Lokalizacje

  • Baton Rouge

    Wooddale Boulevard,2618, 70805, Baton Rouge

    pytania