Keystone logo
© Dr. Seyed Mahmood Nikbakht Zadeh
California State University San Bernardino

California State University San Bernardino

California State University San Bernardino

Wstęp

Departament Nauk o Zdrowiu i Ekologii Człowieka jest zaangażowany w zapewnianie wszechstronnej edukacji i szkoleń zróżnicowanej grupie studentów, umożliwiając im osiągnięcie doskonałości we wszystkich aspektach zdrowia. Dzięki szerokiej gamie ofert akademickich staramy się wyposażyć naszych studentów w wiedzę i umiejętności niezbędne do wywarcia pozytywnego wpływu na zdrowie i dobre samopoczucie jednostek i społeczności. Nasze programy studiów licencjackich są zaprojektowane tak, aby zaspokoić zmieniające się potrzeby branży opieki zdrowotnej.

Bachelor of Science in Environmental Health Science koncentruje się na rozwiązaniu kluczowego skrzyżowania między zdrowiem człowieka a środowiskiem. Studenci tego programu badają sposoby identyfikowania i łagodzenia zagrożeń środowiskowych, zapewniając promocję zdrowia i bezpieczeństwa publicznego.

Bachelor of Science in Health Services Administration przyjmuje podejście zorientowane na zarządzanie, przygotowując studentów do kierowania i optymalizacji organizacji opieki zdrowotnej. Koncentrując się na polityce zdrowotnej, finansach i planowaniu strategicznym, absolwenci stają się skutecznymi liderami zdolnymi do poruszania się po złożoności krajobrazu opieki zdrowotnej.

W Bachelor of Science in Public Health studenci zagłębiają się w większe problemy wpływające na zdrowie społeczności, opracowując strategie zapobiegania chorobom i poprawy ogólnego samopoczucia. Ten program zaszczepia głębokie zrozumienie epidemiologii, promocji zdrowia i rozwoju polityki, zapewniając, że absolwenci są dobrze przygotowani do sprostania palącym wyzwaniom zdrowia publicznego.

Dla osób z pasją do żywienia i jego wpływu na zdrowie człowieka oferujemy Bachelor of Science in Nutritional Science and Dietetics. Ten program szkoli studentów, aby zostali zarejestrowanymi dietetykami, którzy odgrywają istotną rolę w promowaniu zdrowych nawyków żywieniowych i zapobieganiu chorobom. W miarę postępów studentów w ich podróży akademickiej zapewniamy im możliwości kontynuowania studiów wyższych w ramach naszych programów dla absolwentów.

Master's in Health Services Administration oferuje bardziej dogłębną eksplorację zasad zarządzania opieką zdrowotną, przygotowując profesjonalistów do wprowadzania zmian i innowacji w branży.

Nasz magister zdrowia publicznego umożliwia studentom zostanie pracownikami służby zdrowia, wyposażonymi do oceny i rozwiązywania problemów zdrowotnych, projektowania programów interwencji i opowiadania się za polityką opartą na dowodach.

Wreszcie, magister nauk o żywieniu koncentruje się na najnowocześniejszych badaniach i zaawansowanych praktykach żywieniowych, pozwalając absolwentom stać się liderami w terapii i badaniach żywieniowych.

Na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Ekologii Człowieka naszym celem jest tworzenie kompetentnych i współczujących pracowników służby zdrowia, którzy są gotowi stawić czoła wyzwaniom dynamicznej i stale rozwijającej się dziedziny. Dzięki połączeniu rygorystycznych naukowców, praktycznych doświadczeń i mentoringu ekspertów, nasi studenci są uprawnieni do tworzenia znaczących zmian i znacząco przyczyniają się do poprawy globalnych wyników zdrowotnych.

Funkcje kampusu

    Lokalizacje

    • San Bernardino

      5500 University Parkway, 92407, San Bernardino

    pytania