Keystone logo
© Cary Edmonson
California State University, Fresno

California State University, Fresno

California State University, Fresno

Wstęp

Centralnie położony w Kalifornii

Stan Fresno leży w sercu Kalifornii, znanej również jako Dolina Centralna. Kampus stanowy Fresno ma około 1400 akrów, z ponad 4000 drzewami i mnóstwem zielonych otwartych przestrzeni, zapewniając środowisko do nauki przypominające park. Mamy działającą farmę, mleczarnię, sklep, największą bibliotekę między Los Angeles a Sacramento, Starbucks, kino, centrum wydarzeń, kręgielnię, planetarium i wiele więcej. We Fresno State znajduje się nawet Save Mart Center, największa hala uniwersytecka na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych

Jako piąte co do wielkości miasto w Kalifornii, Fresno zapewnia studentom łatwy dostęp do ogromnej liczby drużyn sportowych, organizacji, obiektów, miejsc i możliwości odbycia stażu. Fresno State jest dogodnie zlokalizowane w odległości trzech godzin jazdy od Los Angeles i San Francisco.

W hrabstwie Fresno znajdują się jedne z najbardziej poszukiwanych miejsc rekreacyjnych i rozrywkowych na świecie. Na naszym podwórku znajdują się trzy parki narodowe: Yosemite, Sequoia i Kings Canyon. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, spektakularne kaniony, kaskadowe rzeki i wodospady, największe na świecie drzewa i niekończące się szlaki znajdują się w odległości krótkiej przejażdżki samochodem.

Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług studentom zagranicznym i służenie społeczności uniwersyteckiej California State University, Fresno jako międzynarodowe źródło edukacji.

zobowiązujemy się do:

 • Zapewnienie ciepłego i informacyjnego powitania studentom z zagranicy oraz uznanie ich znaczenia i wkładu w kampus i społeczność Fresno.
 • Zapewnienie odpowiednich usług i pomocy studentom zagranicznym, aby nie musieli sami stawiać czoła wyzwaniom.
 • Współpraca ze studentami zagranicznymi, aby pomóc im w dostosowaniu się i zrozumieniu nowego środowiska w komfortowych warunkach, w których mają możliwości i zachętę do realizacji swoich marzeń, angażowania się w społeczność uniwersytecką i uznania ich wysiłków.
 • Zachęcanie zagranicznych studentów do zadawania pytań i przedstawiania sugestii, podczas gdy my robimy wszystko, co w naszej mocy, aby odpowiedzieć na ich obawy z szacunkiem, zapewnieniem i zrozumieniem.
 • Służenie jako zasób dla wykładowców i pracowników w celu ułatwienia wymiany międzynarodowej, poprawy komunikacji międzykulturowej i wspierania międzynarodowych przedsięwzięć.
 • Dostarczanie potencjalnym studentom i rodzicom informacji o uniwersytecie i jakości dostępnych doświadczeń edukacyjnych wzmacnia i promuje ciągły napływ studentów z krajów na całym świecie.
 • Oferując naszą przyjaźń dzisiaj i jutro, gdy razem pracujemy, by marzyć i budować lepszy świat.

Przystępny

Fresno State to uniwersytet o randze krajowej, którego misją jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji w bardzo przystępnej cenie.

System California State University dokłada wszelkich starań, aby koszty studenckie były jak najniższe. Staramy się, aby czesne i opłaty były konkurencyjne cenowo, ponieważ rozumiemy, że przystępność cenowa jest ważnym czynnikiem, gdy studenci rozważają studia za granicą.

Kalifornia ma wiele do zaoferowania, w tym wspaniałą pogodę, atrakcje i kultowe miasta, ale życie w Kalifornii może być drogie. Na szczęście Fresno oferuje niedrogie koszty życia w sercu Kalifornii z łatwym dostępem do Los Angeles, San Francisco i Doliny Krzemowej. We Fresno możesz pozwolić sobie na życie i naukę, jednocześnie odwiedzając lub odbywając praktyki w miejscach takich jak San Francisco bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nie wierz nam na słowo, wielu międzynarodowych studentów komentuje przystępność cenową jako jeden z powodów, dla których wybrali stan Fresno.

Możliwości zatrudnienia

Absolwenci Fresno State stają się profesjonalistami pracującymi w prestiżowych firmach, takich jak Amazon, Apple, Boeing, Google, Intel i Microsoft. Dogodnie zlokalizowane w sercu Kalifornii, Fresno oferuje łatwy dostęp do możliwości zatrudnienia w Los Angeles, San Francisco i Dolinie Krzemowej.

Chociaż głównym celem przyjazdu do Stanów Zjednoczonych jest studiowanie we Fresno State, istnieje wiele możliwości zatrudnienia i zdobycia doświadczenia zawodowego, zarówno podczas studiów, jak i po ukończeniu studiów.

 • Zatrudnienie na terenie kampusu . Zatrudnienie na terenie kampusu musi być wykonywane na terenie szkoły (w tym w lokalnych firmach komercyjnych, które świadczą usługi dla studentów na terenie kampusu, takie jak szkolna księgarnia lub stołówka). Studenci mogą ubiegać się o pracę na terenie kampusu podczas pierwszego semestru studiów we Fresno State, do czasu zatwierdzenia przez Biuro Międzynarodowe.
 • Programowe szkolenie praktyczne (CPT) to opcja zatrudnienia dostępna dla studentów F-1 przed ukończeniem programu, gdzie zatrudnienie jest uważane za integralną część programu nauczania lub programu akademickiego, na przykład staż.
 • Poważne trudności gospodarcze . Student stanu Fresno musi mieć status F-1 przez jeden pełny rok akademicki, zanim będzie mógł ubiegać się o zezwolenie na poważną trudną sytuację ekonomiczną. Jeśli możliwości zatrudnienia na terenie kampusu nie są dostępne lub są z innych powodów niewystarczające, kwalifikujący się student F-1 może wystąpić o zezwolenie na pracę poza kampusem w oparciu o poważne trudności ekonomiczne.
 • Opcjonalne szkolenie praktyczne (OPT) to szansa dla studentów na 12-miesięczną pracę w swojej dziedzinie, po ukończeniu programu we Fresno State.
 • STEM Opcjonalne szkolenie praktyczne : Studenci F-1, którzy uzyskali stopnie naukowe, technologię, inżynierię i matematykę (STEM) znajdujące się na liście programów wyznaczonych stopni STEM, są zatrudnieni przez pracodawców zarejestrowanych w E-Verify i którzy otrzymali początkowy grant w wysokości po ukończeniu OPT związanego z takim dyplomem, może ubiegać się o przedłużenie OPT o 24 miesiące, które przedłuża OPT o kolejne 24 miesiące, co daje łącznie 3 lata okresu OPT.

Rekrutacja

Lokalizacje

 • Fresno

  5241 N. Maple Ave., 93740, Fresno

pytania