Keystone logo
Cabarrus College Of Health Sciences

Cabarrus College Of Health Sciences

Cabarrus College Of Health Sciences

Wstęp

Cabarrus College Of Health Sciences zapewnia postępową, wzorową edukację zdrowotną.

Uznany za najlepszą małą uczelnię w Północnej Karolinie w 2016 roku, Cabarrus College Of Health Sciences ewoluował z małej szkoły pielęgniarskiej w solidną instytucję edukacyjną oferującą stopnie naukowe w siedmiu dyscyplinach nauk o zdrowiu. Od rocznych dyplomów po stopnie naukowe, licencjackie i magisterskie - w tym w niepełnym wymiarze godzin i opcje online - oferujemy opcję dostosowaną do naszych potrzeb, niezależnie od tego, czy jesteś nowy w opiece zdrowotnej, czy już jesteś zatrudniony i chcesz rozwijać swoją karierę.

W naszym najnowocześniejszym kampusie, położonym na terenie Atrium Health Cabarrus, nauczysz się w wciągającym, profesjonalnym środowisku opieki zdrowotnej, które uosabia doskonałość i zapewnia niezrównane, rzeczywiste doświadczenie kliniczne. Dowiesz się od ekspertów, którzy zapewniają zindywidualizowane instrukcje i są zaangażowani w pomoc w osiągnięciu sukcesu, gdy jesteś tutaj i po ukończeniu studiów.

Nasi studenci mogą pochwalić się ponad 90% zdawalnościami uzyskanymi na podstawie licencji i certyfikacji, znacznie przekraczającymi średnią stanową i krajową, a 96% pracuje w służbie zdrowia w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.

Lokalizacje

  • Concord

    Medical Park Drive Northeast,401, 28025, Concord

    pytania