Keystone logo
Brunel Medical School Medycyna MBBS (licencjat medycyny, licencjat chirurgii)
Brunel Medical School

Medycyna MBBS (licencjat medycyny, licencjat chirurgii)

Uxbridge, Wielka Brytania

5 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 44 905 / per year *

W kampusie

* Wpis 2023/24

Wstęp

Brunel University London

Brunel University London jest wysoko cenionym multidyscyplinarnym uniwersytetem technologicznym prowadzącym intensywne badania, z dynamiczną populacją pracowników i studentów z całego świata.

140 miejsc MBBS dostępnych dla studentów zagranicznych

W Brunel Medical School mamy znacznie więcej miejsc dostępnych dla studentów zagranicznych niż większość innych brytyjskich szkół medycznych.

Nauczanie zespołowe (TBL)

Jesteśmy jedną z niewielu szkół medycznych na świecie, które wykorzystują nauczanie zespołowe (TBL) jako główną metodę nauczania w klasie, zastępując tradycyjne nauczanie w dużych grupach i zapewniając wysokiej jakości wykłady online.

W klasie, prowadzonej przez doświadczonych naukowców i klinicystów, będziesz pracować w sześcioosobowych zespołach, z którymi będziesz wymieniać się pomysłami i doskonalić swoje zrozumienie tematów.

Umiejętności kliniczne i komunikacyjne

Opracowaliśmy program nauczania, który stawia ludzi i pacjentów na pierwszym miejscu. Nauczysz się zapewniać współczującą opiekę, a rozpocznie się to w pierwszych tygodniach pierwszego roku od sesji umiejętności komunikacyjnych z udziałem symulowanych pacjentów - aktorów przeszkolonych do odgrywania ról pacjentów

Wczesny kontakt z pacjentem

Równolegle z umiejętnościami klinicznymi i komunikacyjnymi nabytymi w kampusie, od semestru 1 będziesz również uczyć się o opiece nad pacjentem poprzez nadzorowane interakcje z prawdziwymi pacjentami, poprzez regularne praktyki w klinikach praktyki ogólnej.

Najnowsza technologia cyfrowa

Będziesz dobrze przygotowany do praktykowania medycyny we współczesnym świecie. Zmiany w praktyce medycznej przyspieszają, napędzane przez nauki molekularne, lepsze zrozumienie różnic demograficznych w zdrowiu i chorobach, koszty opieki zdrowotnej oraz rozwój sztucznej inteligencji i robotyki.

Wyjątkowa usługa wsparcia dla studentów

Zdajemy sobie sprawę, że studiowanie medycyny może być czasami stresujące i że wielu naszych studentów będzie daleko od domu. Możesz mieć pewność, że znajdziesz się we wspierającym środowisku, z solidnym systemem wsparcia dla studentów osadzonym w całym kursie, aby promować dobre samopoczucie i odporność oraz wspierać poczucie przynależności i tożsamości.

Staże kliniczne

Odbędziesz szeroki zakres staży klinicznych w lokalizacjach w całym Wielkim Londynie i południowo-wschodniej Anglii. Będziesz mieć dostęp do zróżnicowanej populacji pacjentów, co zapewni Ci doświadczenie niezbędne do zostania wszechstronnym lekarzem.

Ocena licencji medycznych

Nasz program nauczania przygotuje Cię do egzaminu UK Medical Licensing Assessment (MLA).

Uwaga. Od 2024 r. wszyscy studenci brytyjskich szkół medycznych będą musieli zdać MLA, aby móc praktykować jako lekarze FY1. Międzynarodowi absolwenci medycyny będą również musieli zdać MLA, aby móc praktykować w Wielkiej Brytanii.

Zajęcia do wyboru przez studentów

Będziesz mieć możliwość wyboru i doświadczenia praktyki medycznej w zupełnie innym środowisku.

Rekrutacja

Rankingi

Stypendia i Finansowanie

Udogodnienia

O szkole

pytania