Keystone logo
Brunel Medical School

Brunel Medical School

Brunel Medical School

Wstęp

5-letni MBBS firmy Brunel umożliwia ukończenie studiów z wiedzą medyczną i umiejętnościami zawodowymi, których będziesz potrzebować jako nowy lekarz, gotowy do dalszego szkolenia w Wielkiej Brytanii lub za granicą.

Dla studentów zagranicznych dostępnych jest 120 miejsc na wrzesień 2023 r

Brunel Medical School przyznaje szereg stypendiów medycznych

Twoja nauka w Brunel będzie oparta na zespołach, oparta na technologii i skoncentrowana na pacjencie, przygotowując Cię na przyszłość praktyki medycznej. Nauczanie zespołowe (TBL) jest głównym podejściem do nauczania we wczesnych latach. Jest to podejście odwróconej klasy z naciskiem na częste monitorowanie procesu uczenia się i interaktywną pracę zespołową.

Od pierwszego semestru będziesz uczyć się o opiece nad pacjentem z nadzorowanych interakcji z prawdziwymi pacjentami, poprzez regularne staże w gabinetach lekarskich.

W roku 3 rozpoczniesz staże kliniczne w szpitalach; położony w zachodniej części Wielkiego Londynu i południowo-wschodniej Anglii.

Szkoła ma na celu przekształcenie edukacji medycznej i praktyki opieki zdrowotnej poprzez edukację, badania w połączeniu z interdyscyplinarnym zaangażowaniem społeczności. Absolwenci medycyny Brunel będą troszczyć się o swoich pacjentów i społeczności z życzliwością, profesjonalizmem i pracą zespołową.

Z radością wprowadzamy od września 2021 r. 5-letnie studia licencjackie z medycyny prowadzące do uzyskania tytułu Bachelor of Medicine, Bachelor of Surgery (MBBS). Nowy Brunel Medical School jest częścią College of Health and Life Sciences. Nasz 5-letni MBBS w medycynie jest otwarty dla studentów spoza Wielkiej Brytanii i UE. Przy najbliższej okazji będziemy rozmawiać z Health Education England i Office for Students, aby umożliwić nam oferowanie naszego stopnia medycznego studentom z Wielkiej Brytanii i UE (do potwierdzenia) w najbliższej przyszłości.

Dlaczego warto studiować medycynę w Brunel?

Staże kliniczne obejmujące Londyn i południowo-wschodnią Anglię

 • Podczas studiów medycznych w Brunel podejmiesz szereg staży klinicznych. Tutaj nie tylko będziesz obserwować, ale będziesz mieć możliwość zastosowania swojej wiedzy klinicznej w rzeczywistych sytuacjach klinicznych.

Stypendia

 • Brunel Medical School przyzna 10 stypendiów specjalnie dla MBBS Medicine na wpis 2021/22. Aby uzyskać informacje, odwiedź stronę internetową stypendiów.

Koncentracja na medycynie społecznej

 • Ekscytującym elementem naszego MBBS w medycynie jest to, w jaki sposób zastosujesz swoją wiedzę kliniczną w naszych lokalnych społecznościach. Będziesz patrzeć na „szerszy obraz”, ucząc się, jak zapewnić dobre zdrowie wszystkim, a nie tylko zdrowiu jednego pacjenta. To cenne doświadczenie zdobyte lokalnie może być wykorzystane z korzyścią dla społeczności na całym świecie.

Poznaj naukę i „sztukę” medycyny

 • W firmie Brunel nie uczymy przedmiotów ścisłych w odosobnieniu, musisz wiedzieć, dlaczego się uczysz. Dowiesz się wszystkiego o medycynie – o tym, jak lekarze wykorzystują aktualne badania naukowe, aby pomóc w podejmowaniu decyzji. Nauczysz się także "sztuki" medycyny - jak medycyna oparta na dowodach jest stosowana u każdego pacjenta, z którym się spotkasz.

Przygotuj się na „światową” medycynę

 • Będziemy zapewniać specjalistyczne porady, wsparcie i wskazówki dla osób, które chcą przystąpić do USMLE lub MCCEE .
 • Dowiesz się o wyzwaniach XXI wieku, przed którymi stoimy, ich wpływie na zdrowie oraz o tym, jak odnosi się to do praktyki opieki nad pacjentami. Poznasz znaczenie profilaktyki, zdrowia publicznego, rehabilitacji i innych aspektów medycyny klinicznej w skali globalnej. Przygotujemy Cię do wykonywania zawodu lekarza nie tylko w Wielkiej Brytanii i Twoim kraju, ale także na poziomie światowym.
 • Rozwinięty „cyfrowy” świat - Dzięki naszemu innowacyjnemu programowi poznasz szereg technologii, np sztuczna inteligencja, robotyka, wirtualna rzeczywistość i udzielanie wirtualnych konsultacji.
 • Świat rozwijający się - Zostaniesz przeszkolony w praktyce medycznej, biorąc pod uwagę oznaki i objawy pacjenta bez wielu aspektów nowoczesnej technologii. W niektórych przypadkach bez prądu!

Podstawowa kwalifikacja medyczna

 • Dyplom lekarza w Wielkiej Brytanii jest uznawany na całym świecie. Ukończysz studia z podstawowymi kwalifikacjami medycznymi, które zapewniają tymczasową rejestrację w GMC i licencję na wykonywanie zawodu na stanowiskach Foundation Year 1 / Residency Year 1.

Bądź częścią naszej międzynarodowej społeczności

 • Studenci na całym świecie nazywają Brunela domem, z czego jesteśmy niezwykle dumni. W rzeczywistości w Brunel reprezentowanych jest 150 krajów świata, co daje możliwość życia i nauki w ramach zróżnicowanej, globalnej społeczności.

Gwarantowane zakwaterowanie dla studentów w naszym kampusie w zachodnim Londynie

 • Mamy ponad 4500 nowoczesnych, wygodnych i bezpiecznych pokoi z szeroką gamą opcji zakwaterowania na terenie kampusu.

130580_Box-image-x700.jpg

„Jesteśmy dumni z naszej światowej klasy szkoły medycznej w Brunel, której celem jest przygotowanie do medycyny XXI wieku w różnych warunkach klinicznych i społecznych. W szczególności osadzimy wiedzę i zrozumienie zintegrowanych systemów opieki, w których opieka zdrowotna zarówno fizyczna, jak i psychiczna jest coraz częściej świadczona w społeczności, wspierana przez postęp w dostarczaniu technologii cyfrowych. Wyprodukujemy lekarzy posiadających wiedzę, umiejętności, elastyczność i skupienie na pacjencie, aby mogli praktykować medycynę na całym świecie”.

Profesor Paul Hellewell

Prorektor i dziekan, College of Health and Life Sciences

Lokalizacje

 • Uxbridge

  Brunel University London, Kingston Lane, UB8 3PH, Uxbridge

  pytania