Keystone logo
Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Wstęp

Jako jedna z wiodących szkół nauk o zdrowiu i rehabilitacji w kraju, Sargent łączy w sobie wybitne wydziały, ambitne programy nauczania i najnowocześniejsze obiekty, aby zapewnić rygorystyczną edukację i wzorowe doświadczenia kliniczne. Nasze interdyscyplinarne podejście obejmuje wszystkie nasze programy kliniczne pod jednym dachem; To środowisko odzwierciedla przyszłość opieki zdrowotnej i promuje głębokie uznanie dla pracy w różnych zawodach.

Sargent jest domem dla ponad 1300 studentów studiów licencjackich i 450 magisterskich. Oferuje zwarte środowisko dla małych uczelni na dużym, zróżnicowanym uniwersytecie badawczym. Profesorowie są pomocni i dostępni oraz mają autentyczny związek ze swoimi studentami. Sargent to jedni z najbardziej szanowanych liderów w dziedzinie zdrowia i rehabilitacji.

Misją Boston University College of Health and Rehabilitation Sciences: Sargent College jest rozwój, zachowanie, rozpowszechnianie i stosowanie wiedzy w naukach o zdrowiu i rehabilitacji. BU Sargent College dąży do stworzenia środowiska, które sprzyja krytycznemu i innowacyjnemu myśleniu, aby jak najlepiej służyć potrzebom zdrowotnym społeczeństwa.

Dyplom z Sargent College przygotowuje studentów do wielu satysfakcjonujących i pożądanych karier. Amerykański Bureau of Labor Statistics Occupational Outlook Handbook ocenia kariery Sargenta wśród osób o najwyższym potencjale wzrostu spośród wszystkich monitorowanych zawodów.

Sektor opieki zdrowotnej jest dynamiczny, zróżnicowany i szybko się rozwija - podobnie jak możliwości poszukiwanych pracowników służby zdrowia.

W Sargent będziesz mieć tę zaletę, że będziesz studiować w wiodącej międzynarodowej instytucji badawczej z najlepszymi programami. Na wszystkich czterech wydziałach przygotowujemy uczniów w sposób, jaki potrafi niewiele innych szkół.

Program Sargent Interprofessional Education (IPE) zachęca studentów z różnych wydziałów do dalszego rozumienia różnych zawodów związanych z opieką zdrowotną i rozwijania umiejętności potrzebnych do doskonalenia się w pracy zespołowej.

Lokalizacje

  • Boston

    Commonwealth Avenue,635, 02215, Boston

    pytania