Keystone logo
Benedictine University Online Dual Master of Business Administration / Master of Public Health (MBA / MPH)
Benedictine University Online

Dual Master of Business Administration / Master of Public Health (MBA / MPH)

Lisle, Stany Zjednoczone

42 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Nauka na odległość

Wstęp

Podwójny Master of Business Administration / Master of Public Health (MBA / MPH) online program studiów ma na celu zapewnienie umiejętności i wiedzy niezbędnych do bycia liderem w dziedzinie zdrowia publicznego.

Absolwenci studiów drugiego stopnia ukończyli online Master of Business Administration, a Rada ds. Edukacji dla Zdrowia Publicznego (CEPH) akredytowała Mistrza Zdrowia Publicznego w czasie krótszym niż zajęłoby to ukończenie każdego stopnia indywidualnie.

W tym programie zdobędziesz dogłębne zrozumienie zarządzania, finansów, księgowości, marketingu, planowania strategicznego, międzynarodowego biznesu i przedsiębiorczości. Wiedza, która może sprawić, że będziesz skuteczniejszy w roli lidera w środowisku zdrowia publicznego, np. W zarządzaniu wspólnotową agencją zdrowia lub w korporacyjnym dziale wellness.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania