We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Beckfield College

Beckfield College

Wstęp

Beckfield College jest instytucją szkolnictwa wyższego przyznającą stopnie naukowe, której celem jest przygotowywanie uczniów do odpowiednich karier zawodowych, technicznych i biznesowych w zróżnicowanym, etycznym środowisku skoncentrowanym na studentach.

Beckfield College to szkoła zawodowa akredytowana przez Accrediting Bureau of Health Education Schools (ABHES), która od 1984 roku ewoluuje, aby sprostać potrzebom edukacyjnym naszych uczniów, jednocześnie spełniając wymagania społeczności i lokalnych przedsiębiorstw.

Beckfield College koncentruje się na spersonalizowanym środowisku nauczania i uczenia się, zaprojektowanym w celu wspierania osobistego i zawodowego rozwoju zawodowego uczniów o wysokiej jakości. Instruktorzy wnoszą lata rzeczywistego, praktycznego doświadczenia i edukacji do sal lekcyjnych, aby ulepszyć edukację uczniów.

Beckfield College oferuje różnorodne programy licencjackie, stowarzyszone i dyplomowe.

Lokalizacje

  • Florence

    Spiral Drive,16, 41042, Florence

    pytania