Keystone logo
BAU International University Batumi

BAU International University Batumi

BAU International University Batumi

Wstęp

70511_2Q6A1170.JPG

BAU International University, Batumi to nowo utworzony uniwersytet dydaktyczny w Gruzji, w którym trzykrotnie misja edukacji i badań jest z powodzeniem realizowana przez wysoko wykwalifikowany personel akademicki, najnowsze technologie, laboratoria i sale lekcyjne. Amerykański model programu edukacyjnego spełnia międzynarodowe standardy i jest realizowany zarówno przez zagranicznych, jak i gruzińskich profesorów zaproszonych z różnych instytucji edukacyjnych. Uniwersytet znajduje się w tym samym obszarze, w którym znajduje się szpital „Medina”. To pozwala nam zapewnić najlepszą edukację studentom medycyny, ponieważ będą oni otrzymywać doświadczenie kliniczne od pierwszego roku ich edukacji. BAU International University, Batumi to uniwersytet w ramach BAU Global Network, która składa się z 9 uniwersytetów, 16 biur łącznikowych i 3 szkół językowych rozmieszczonych w 9 krajach na 4 kontynentach. Daje to naszym studentom doskonałą okazję do wzbogacenia swojej wiedzy i doświadczenia w wiodących placówkach medycznych i edukacyjnych w skali globalnej.

70514_2Q6A0986.JPG

Dlaczego BAU BATUMI ?

 1. BAU International University, Batumi jest uniwersytetem w ramach BAU Global Network, która składa się z instytucji szkolnictwa wyższego na całym świecie. Dzięki temu nasi uczniowie mają wyjątkowe możliwości poszerzenia swojej wiedzy i doświadczenia na skalę globalną.
 2. BAU International University, Batumi znajduje się w tym samym obszarze, w którym znajduje się szpital „Medina”. Umożliwi nam to zapewnić najlepszą edukację studentom medycyny, ponieważ będą oni otrzymywać doświadczenie kliniczne od pierwszego roku ich edukacji.
 3. Amerykański model programu edukacyjnego odpowiada standardom międzynarodowym, trwa sześć lat i jest prowadzony w języku angielskim. Podczas studiów studenci wezmą również udział w kursie USMLE (egzamin licencjonowania medycznego w Stanach Zjednoczonych). Program posiada międzynarodową akredytację WFME.
 4. BAU International University, Batumi jest jedyną uczelnią w Gruzji oferującą rozwarstwienie zwłok w anatomii.
 5. Profesorowie zaproszeni z Uniwersytetu w Bahcesehir (Istambuł) i zrzeszonej kliniki Medical Park, a także z różnych gruzińskich uniwersytetów prowadzą proces nauczania na BAU International University, Batumi. Ponadto uczelnia okresowo gości sławnych lekarzy z Turcji, którzy prowadzą publiczne wykłady dla studentów.
 6. BAU International University, sam Batumi to nowoczesny obiekt, który oferuje najnowsze technologie, laboratoria i sale lekcyjne.
 7. Studenci uniwersytetów mają dostęp do fizycznej biblioteki wewnątrz budynku uniwersytetu, a także do jednej z najbogatszych bibliotek elektronicznych na świecie, Biblioteki Uniwersyteckiej w Bahcesehir w Stambule.
 8. Uniwersytet może się poszczycić wielokulturowym środowiskiem, dzięki któremu nasi uczniowie mogą spotkać się z przyjaciółmi i przyszłymi kolegami o różnej kulturze, tradycjach i pochodzeniu z różnych części świata.
 9. Uniwersytet znajduje się w jednym z najpiękniejszych miast w Gruzji, Batumi, który jest popularnym miejscem turystycznym na wybrzeżu Morza Czarnego. Podczas życia i nauki w Batumi uczniowie mogą również korzystać z bezpiecznego środowiska i przystępnych cen, które tworzą bardziej atrakcyjne środowisko dla studentów.
70515_2Q6A0598.JPG

Misja i wizja

Misja

Misją LLC „BAU International University, Batumi” jest polityka edukacyjna o międzynarodowych standardach, przygotowanie wysoko wykwalifikowanego personelu, z naukową wizją i wyposażonego w wiedzę o innowacyjnych technologiach i wartościach liberalnych, które będą konkurencyjne na rynku lokalnym i międzynarodowym

CELE UNIWERSYTETU OPARTE NA MISJI SĄ:

 • realizować i rozwijać programy szkolnictwa wyższego;
 • kształcić i szkolić wysoko wykwalifikowane zasoby ludzkie, aby być konkurencyjnym na międzynarodowym rynku pracy;
 • wspierać integrację Uniwersytetu Edukacyjnego z międzynarodową społecznością edukacyjną i naukową;
 • opracowywać i wdrażać wspólne programy edukacyjne i projekty naukowo-badawcze z gruzińskimi i międzynarodowymi uniwersytetami;
 • zapewnić swobodę akademicką profesorom i wykładowcom;
 • stworzyć zorientowane na studentów środowisko uniwersyteckie do działań edukacyjnych i badawczych.

GŁÓWNE CELE UNIWERSYTETU SĄ NASTĘPUJĄCE:

 • ciągłe doskonalenie programów edukacyjnych i innowacyjny rozwój procesu edukacyjnego;
 • uwzględnienie interesów potencjalnych pracodawców;
 • maksymalne wsparcie dla studentów, aby mogli zostać profesjonalistami;
 • pomoc we wprowadzaniu nowej wiedzy i badań naukowych;
 • rozwój międzynarodowej współpracy naukowej;
 • promocja mobilności studentów;
 • pomoc w opracowywaniu i wdrażaniu międzynarodowych projektów naukowo-badawczych;
 • wsparcie profesorów w rozwoju zawodowym
70513_2Q6A1286.JPG

Wizja

Uniwersytet edukacyjny LLC „ BAU International University Batumi ” wspiera globalną wizję, która wykracza poza granice polityczne i kulturowe i szanuje godność ludzkich, powszechnych praw i wolności, niezależnie od płci, rasy, koloru skóry, wyznania i religii.

Opracowywanie i realizacja zjednoczonych programów edukacyjnych i projektów naukowo-badawczych z gruzińskimi i zagranicznymi uniwersytetami stymuluje integrację studentów i profesorów-nauczycieli w światowej sferze edukacyjno-naukowej.

Celem uniwersytetu jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji i rozwój wizji szerokiego świata, która jest podstawą pokoju, dobrobytu i szczęścia człowieka

Lokalizacje

 • Batumi

  14 Gen. A. Abashidze St, Batumi, 6010, Batumi

pytania